Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szervusztok! Új sportcipőt...

Szervusztok! Új sportcipőt szeretnék venni a Lányomnak ami jó, szép és kényelmes, de a "menő" márkák igen drágák az üzletekben. Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Vetarán és más internetes helyeken történő vásárlásokról? Tudom, páréve szinte csak hamisítványokat sóztak rá a vásárlókra - boldog-boldogtalan kamu Nike cipőkben szaladgált, de most sok eladó azzal kecsegtet, hogy a portékájuk eredeti, nem másolat. Tényleg változott valami ezen a téren? Érdemes megpróbálni? Köszönöm a segítséget. G.
2016. júl. 19. 01:44
 1/7 TR75 ***** válasza:

Őszintén szólva én cipőt nem vennék Vaterán. Van sok internetes áruház, szerintem inkább köztük kellene válogatni.

Lehet, hogy lehurrognak érte, de érdemes egy nagyobb kínai árudába is elmenni, vannak ott is jó cipők. Persze, nem a Libang és Bao-Bao és hasonló cipőkről beszélek. Én a Wink sportcipőmet ott vettem vagy 10 éve, és nagyon jól jártam vele, mostanában kezd elengedni egy-két varrat rajta, de amúgy tényleg nagyon jó.

Mifelénk (déli végek) sokan járnak át Szabadkára is cipőt venni ("szerb Nike" és társai). Amennyire tudom, nem rossz minőségűek azok sem.

2016. júl. 19. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Decathlonból érdemes venni, nekik is van webáruházuk. Ár-érték arányban verhetetlen, általában garanciát is adnak a termékeikre.
2016. júl. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Decathlonra. Kínaiból már nincs jó, 10 éve még tényleg ki lehetett fogni normálisat, de ma már más a helyzet. A Vatera meg felejtős.
2016. júl. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha a menő sportcipő alatt az airmax-re gondolsz akkor eredetit nem igazán fogsz találni 30 alatt, kamut viszont már 10-ért lehet.

Persze ha csak annyira kell hogy menőzzön benne a lurkó arra 10-es is bőven elég.

Viszont ha komolyabb sportcipő kell akkor érdemes megnézni hogy ne gagyit vegyünk és érdemesebb boltban mint vaterán megrendelni. A boltos garanciával ellátott legtöbb esetben 6-12 hónap ami sportcipőnél nem rossz ha nem 2 hónap után engedi el magát.


Tehát ha csak menőzni kell akkor a vaterás is jó, de ha minőségibbet akartok akkor boltban érdemes. Ja és van olyan megoldás hogy bementek a boltba megnézitek méret szerint meg minden és otthon kerestek hátha van olcsóbb... nem hülyeség, sokat spórolhattok.

2016. júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is a decathlonra szavazok. Van több árfekvés is, és az olcsó sem amortizálodik le. Mi csak ott veszünk a lányomnak cipőt (kivéve alkalmi) és nagyon meg vagyok vele elégedve.
2016. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy csak a fotókon olyan szépek azok a csukák... Bár van olyan eladó, aki nagyon határozottan állítja, hogy nem utánzat.
2016. júl. 20. 19:44
 7/7 Keskeny válasza:
A Decathlon is jó, de ott nincsen nagyon nike, adidas, fila, meg ilyesmi amik mai ,,menő'' márkák. Azt ajánlom, inkább akcióban, leárazásokban (főleg tavasszal nagy) vegyetek olyan cipőt, ami alapból drága, de leárazva jó, olyat ami tetszik a lányodnak, amilyet akar. De ha nem leárazáskor, akkor a Deichmannban is van olyan, ami eredeti (nem hamisítvány) de csak a Nike vagy az Adidas, a Fila garantáltan NEM eredeti (látszik is, meg alapból sem). De egyébként az interneten többször vannak leárazások, akciók, és ott olcsóbb is mint boltban.
2021. márc. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!