Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy randira,...

Mit vegyek fel egy randira, ami nem randi?

Figyelt kérdés

Találkozok egy fiúval, most másodszor és nem tudom mégis milyen ruhába menjek, mert nem beszéltünk olyanról, hogy ez randi lenne és még nem is tudom hova megyünk, este/délután...szóval semmit nem tudok.


Alapvetően inkább a sportos cuccokat szeretem és a feliratos pólókat, de van néhány csinosabb darabom is, az első alkalommal olyant vettem fel. Most fogalmam sincs, össze vagyok zavarodva, azt szeretném hogy tetszen neki, de nem akarom hogy úgy lássa kiöltöztem miatta, viszont egy sima póló meg olyan semmilyen...

Ha bárkinek van tanácsa megköszönném, akár fiúk véleménye is jöhet, hogy mit látna szívesen egy lányon ilyenkor.



2016. júl. 20. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

pedig nem ártana tisztázni, hogy hova is mentek, hiszen nyilván másképp öltözöl fel egy étterembe, mint mondjuk egy sima nyári sétához. De szerintem ha felveszel egy vékony, hosszú nyári nadrágot, hozzá egy kényelmes szandált és valami csinos felsőt, akár ujjatlant is, akkor már jó vagy szinte mindenhova. Kevés smink, kevés ékszer és nyert ügyed van. Ha sokáig maradsz, akkor még egy vékony kardigánt, vagy pulcsit vigyél.

Nekem nagyon bejönnek és szerintem nagyon nőiesek az overállok is, pl. ilyen: [link] egy kényelmes, csinos szandállal, kistáskával tökéletes.

2016. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy farmer vagy vékonyabb nadrág, szandál és egy csinosabb felső, blúz, ujjatlan bárhová jó lehet.
2016. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!