Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen méretű combfixet/har...

Ti milyen méretű combfixet/harisnyatartós harisnyát használtok és milyen magasok kb. hány kg-ok vagytok?

Figyelt kérdés

Én 167cm vagyok, 48kg és az L-es az mi jó és kényelmes, néha az M.


Akkor milyen méretet hordanak a teltebb nők???


2016. aug. 14. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
182 cm vagyok, kb. 88 kg, és 3/4-est (M/L).
2016. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És meddig tudod felhúzni, csípő és térd közé vagy felette is?
2016. aug. 14. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
153 cm, 45 kg (soknak tunhet a magassaghoz, de eros a csontozatom es nagy a mellem), a legkisebbet valasztom mindenhol. Szerencsere a labam nem olyan rovid, plane magassagomhoz merten, igy altalaban jo szokott lenni, persze nem mindig, a rendes harisnyabol is van, hogy nagy az S-es.
2016. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És feljön teljesen? Nekem egy S-es kilátszik egy comközépig erő ruhában ha leülök és keresztbeteszem a labam. Sok félét próbáltam. Nekem is kb 1,5kg csak a mellem, hajam 300gr.
2016. aug. 14. 15:49
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Hat majdnem 170 centivel nyilvan hosszabb a labad, mint nekem, szoval ertheto, hogy neked kicsi. Nekem altalaban teljesen "szabalyosan" all, sot neha meg nagy is :)

(Apropo, nagyon orulnek, ha a fenti kommentemre nem erkeznenek folyamatosan a szexehes, fetisiszta, szado-mazo es egyeb "dugunk?"-szovegu uzenetek stb.-k. Koszi, de nem vagyok kivancsi ratok, nem szexpajtit keresni jarok az oldalra.)

2016. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, biztos a magasságod miatt van. :)


(Egyáltalán miért nézik az ilyen kérdéseket a férfiak? Lehet nem kapnak magukra combfixet. :D )

2016. aug. 14. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Na igen xd amugy a magassarkus kerdeseknel is rendre felbukkannak, szerintem a tobbseguk kifejezetten keresi oket, hogy rejszolhasson rajuk.
2016. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pontosan ezt a kérdést akartam feltenni én is itt. Mert van egy olyan gondom hogy felső részes corsette harisnyatartóm van és túl rövidek a harisnyatartós pántok és nehezen érik el a harisnyám. Tehát feszül amikor éppen leülök, vagy hajolok és volt hogy kipattant a harisnyámról a csat. De fogalmam sincs hogy ha pl. nagy méretű harisnyat veszek fel akkor magasabbra jön e fel vagy csak vastagabb. Amúgy jól néz ki nagyon és kényelmes is csak amit hozzá adtak harisnya nem tudom hogy tulajdonképpen milyen méret... all size van ráírva és olyan sötét türkizkék színváltós ami egyedi és különleges.
2017. febr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!