Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rockerek használnak magas...

A rockerek használnak magas szárú tornacipőt is nem csak bakancsot igaz? és használnak farmerkabátot is nem csak bőrkabátot?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
A rockerek többnyire rock zenét hallgatnak, nem pedig azon filóznak mit hordjanak, ill. azt vesznek fel ami jólesik nekik. Nincs rocker "öltözködési útmutató", ha sztereotípiák érdekelnek akkor meg mindkettő belefér szerintem, sőt akár a csizma vagy bármi más anyagból készült sötét/hosszú kabát, a sötét színek, a fém, a nyers-egyszerű anyagok domináljanak.
2016. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért lesz rocker valaki, mert úgy öltözködik, ahogy "meg van adva" - nincs is megadva, hogyan kell. Axl Rose is rocker, aztán mégis western csizmában nyomult, Slash is rocker, aki meg cilindert hordott, szóval ja. Nem hülye beszűkült stílusirányzatokba kéne menni, "A rockerek csak bakancsot, és bőrdzsekit hordanak" mert k*rvára nem igaz! Én is rocker vagyok, én meg lakkcipőt hordok ( meg bakancsot is néha, persze, de nem csak azt.. )

Nem az öltözködésétől lesz rocker valaki, hanem mert olyan zenét hallgat, és az ad neki valami pluszt az életébe. Szóval nagyon kérlek szépen, látszik rajtad, hogy fiatal vagy: úgy öltözködj, ahogy te szeretnél - nem kell kívülről is rockernek látszódnod, ahhoz, hogy az legyél.

2016. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
100%
Angus Young nevezhető rockernek?
2016. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oltozkodj ugy mint a normalis emberek
2016. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!