Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik uzletben talalok...

Melyik uzletben talalok magarma hosszu (bokaig leero! ) nadragot? Foleg magas lanyok valaszai erdekelnenek.184 centi vagyok😩

Figyelt kérdés
Ertelmes valaszokat varok, elore is koszonom :)

2016. szept. 26. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én meg pont a másik véglet vagyok. Alig 153 cm😩. Szinte nincs is olyan nadrágom ami nincs felhajtva vagy levágva. Bocsi, hogy nem tudtam segíteni de gondoltam leírom.
2016. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
én 178 centi vagyok, de még nekem is esélytelen olyat találni, ami elég hosszú. mindent törpékre terveznek + ez a mai direkt bokavillantós divat se segít. csak ott van esélyed, ahol van külön hossz és szélesség méretezés: h&m-ben van bizonyos farmereknél, levi's-nél, wrangler-nél.. meg a topshopnak van külön 'tall' kollekciója, de azt vagy rendeled vagy kimész érte külföldre, mert itthon persze nincs..
2016. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom.a valaszatitokat :)
2016. okt. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!