Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek az ciki, ha...

Szerintetek az ciki, ha ugyanolyan farmert veszek, mint az osztalytarsamnak van, mert nekem is tetszik?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?

Nem szeretnèm másolni a stílusát. Csak szimplán tetszik az a nadrág nagyon. Szerintetek ez baj?

18/L



2016. szept. 29. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna
2016. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Mèg elfogadok válaszokat. :)
2016. szept. 29. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valami nagyon egyedi/különleges gatya, ami még feltűnőbb is, akkor lehet, hogy fura lesz, hogy egyszer csak neked is van ugyanolyan... de farmerből szerintem nincs akkora választék, hogy mindenkinek különböző legyen, legalábbis szerintem mindegyik tök hasonló. :D Úgyhogy nem gáz.
2016. szept. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkinek elmondani, hogy azért vetted mert neki is ilyen van és megtetszett. Megláttad az üzletben és kész... Egyébként meg másik párszáz emberen is lehet ugyanolyan farmer, most akkor csak annak nem ciki aki először vett olyat?:D
2016. szept. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
56%
Nem gáz.
2016. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azt hordasz amit szeretnél, senkinek semmi köze hozzá. :) De ha valami igen csak feltűnő, akkor inkább mellőzd ha azt figyeled hogy mit mond a társadalmunk, generációnk. :)
2016. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyszerű világoskèk farmer nadrág. Nulla mintával ès csak hátul 2 zsebbel. Nagyon tetszik az anyaga ès hogy egyszerű, magas ès gumis derekú. :)
2016. okt. 2. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!