Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok különbség van férfi...

Sok különbség van férfi illetve női pulcsi között?

Figyelt kérdés
Nike pulcsit néztem ki, csak a férfi jóval olcsóbb (le van akciózva) és ugyanúgy néz ki, csak a szabása vagy valami miatt nem lenne másabb, mint a női?
2016. okt. 2. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Igen az anatomiaja mas egy ferfnikek ezert logna Rajtad es elegge rohejesen neznel ki igy ...
2016. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem köszi
2016. okt. 2. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Egy sport pulcsinál nem számít a nem.

Ha van a méretedben és nem ragaszkodsz esetleg vmi alakot követő, karcsusított fazonhoz, hanem tetszik az egyenes "férfi", akkor ne habozz!

2016. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Attól függ,hogy hol akarod hordani.

Alapjáraton én azt mondanám,hogy nincs különbség,én fiú pulcsikat szoktam hordani tornához,kutyasétáltatáshoz,és senki nem mondaná meg róla,hogy ez amúgy fiú pulcsi.Viszont ha suliba hordanád,akkor érdemesebb a nőit megvenni,mert az jobban ki fogja emelni az alakodat.

2016. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
A cipzár azt hiszem, más oldalon van, plusz a szabása eltérő lehet egy kicsit, a válla szélesebb lehet. De ha a pontos fazont felveszed és tetszik magadon, akkor vedd meg és kész, senki nem fogja megmondani, férfi-e vagy női.
2016. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nagyobbak, M-es ruhát hordok és van egy amerikai XS-es férfi pulcsim ami nagy rám, vállnál mindenképp nagyobb meg lehet bővebb is de ha ilyen "laza" pulcsi kell akkor szerintem nyugodtan vehetsz.
2016. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%

Csupan erdekesseg keppen linkekek ide hogy mennyi kulombseg van ha lany akar ferfinek oltozni es ha fiu lanynak az utobbinak mar ezt nem szabad megtenni mert elhordjak mindennek csak embernek nem..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért ha egy csaj akarna felvenni lógós férfifarmert valszeg vagy igénytelennek vagy leszbinek titulálnák.
2016. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül, pl. nekem van bandás pólóm, és az uniszex. Meg van férfiingem, férfipulcsim, pedig eléggé nőies a testalkatom is :D
2017. jan. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem a testalkat hatarozza meg a nemi hovatartozast utolso!

Ha ferfi ruhaba jarsz tobb mint valoszinu melegnek neznek!

2017. jan. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!