Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baj ha noi farmert veszek...

Nem baj ha noi farmert veszek ferfi helyett? Mert az olcsobb es jobban nyulik amitol kenyelmesebb.

Figyelt kérdés
2016. okt. 3. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
37%
De baj.
2016. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 A kérdező kommentje:
Miert is?
2016. okt. 3. 09:07
 3/118 anonim ***** válasza:
47%
Ezek szerint fiúként vagy melegként női farmert akarsz viselni. Ugye tudod, hogy rögtön észre lehet venni? Egy fiú öltözzön férfi ruhákba és ne női ruhákban. Olyan ciki, hogy már női cuccokat akarnak viselni.
2016. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
53%
Azért elég ciki ha valaki férfi létére nőknek való ruhát visel. Persze értem én mit akarsz valóban vannak olyan farmer nadrágok amiket női nadrágként árulnak de a kutya nem mondja meg hogy az most férfi vagy női, főleg ha sima normál egyszínű és semmi több. Jártam már úgy hogy fekete farmert akartam venni, vettem is, de nem figyeltem eléggé oda, mert siettem és nőit sikerült vennem. Felpróbáltam, méretbe jó volt, mondjuk nagy méretbe kellett mert igaz hogy sztreccses amit alapból szeretek mert nyúlik és számomra kényelmesebb, de nem szeretem ha teljesen rám simul. Meg is vettem, az eladó nem is foglalkozott vele ezért nem tűnt fel, csak amikor hazaértem akkor láttam hogy női. A barátnőmnek mutattam rá túl nagy lett volna és ő mondta hogy tüntessük el azt ami elárulja hogy női és a kutya nem fogja észrevenni. Igaza volt, nem venni észre már 2 éve viselem és eddig egy lélek nem mondta hogy női. Persze vannak azért olyanok amik fazonban is nőknek való, de arról már könnyebben meg lehet mondani. Persze léteznek uniszex darabok is. Ha tényleg egyszerű és nem mondani meg róla hogy női akkor viseld nyugodtan, de ha látni akkor ne, mert azért férfi viseljen férfi ruhákat, a nő is női ruhákat. Eléggé természetellenesnek tartom ha egy férfi nőknek való ruhákban mászkál.
2016. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 anonim ***** válasza:
60%

Azért baj, mert attól, hogy mindkettő farmer, még teljesen más.

Én sem húzok fel férfi ruhát, mert teljesen más a szabása, a méretezése, a stílusa.

Látszik rajta, hogy férfi ruha.

A nőin is látszik, hogy női.

Ráadásul biztosan van férfiben is olyan, ami megfelelő lenne neked méretben.

2016. okt. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/118 A kérdező kommentje:

Tehat ha En fiukent a masik nem ruhaibol egyet a kenyelem szempontjabol szeretnek viselni az nagy baj es szinte valoszinu hogy meleg is Vagyok!


Akkor had kerdezzem mar meg hogy ezeknel a linkeknel Te merre voltal???

Vagy a lanyoknal ez helyen van?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. okt. 3. 09:32
 7/118 A kérdező kommentje:

Ugye milyen gaz? De csak azert mert fiu Vagyok!


A lanyoknak a linkemben erdekes modon senki sem irt terito litaniat kozulletek!


Indok ra hogy mirt is nem???

2016. okt. 3. 09:34
 8/118 anonim ***** válasza:
63%

4-es, leírod, hogy 2 éve női farmerben mászkálsz, aztán azt, hogy nem normális?


Emberi találmány, hogy nemeket adtunk a ruhadaraboknak. Mert mindent fel kell címkézni.


Volt egy kérdés, ott a két nem pont azon röhögött, hogy egymás farmereit hordják, mert azok passzolnak. Ha holnap ráírnák a gyárban kék betűkkel a farmerre, hogy férfi, akkor mindenki lenyugszik?


Veletek nem történt semmi szörnyű dolog életetekben, igaz?

2016. okt. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
2016. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
71%

Mond kérdező! te tényleg ennyire ostoba vagy, hogy nem tudsz egy mondatot értelmezni?? Hol írtam, hogy meleg vagy??

Olvass


" Ezek szerint fiúként VAGY melegként "


Miért tudsz egy nyavalyás egyszerű mondatot normálisan értelmezni???? Ott van a VAGY szó.. Elmagyarázzam, vagy van annyi eszed, hogy megértsd mit jelent???

2016. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!