Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 ezer forint körül/alatt...

20 ezer forint körül/alatt milyen acélbetétes bakancsot vegyek? (10 soros)

Figyelt kérdés

Illetve mi a véleményetek az alábbi bakancsokról?

- Steel

- Shellys

- Undercover

- Gladiator - Phantom

- Red Rooster

Melyiket találom meg 20k alatt? Tapasztalatok? Melyik éri meg legjobban minőség-külső/ár arányban?



2016. nov. 13. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb, minek az neked? Metalos vagy?

Másodszor. Shelly-t Magyarországon használtan tudsz venni. Steelem van nekem, ha vigyázol rá, jó. És az asszem pont 20 ezer forint. Gladiator és Undercover 20 ezer forint alatt vannak, minőségükről nem tudok mit mondani. Roosterre meg azt mondják nem annyira jó.

2016. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezek kitunoek foleg az acelbetetes hamunkavedelemre hasznalod, de ha utcara akkor ne csodalkozz ha korberohognek vagy langyinak neznek...
2016. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Shellyst. londonportból rendeld. Legjobb baki,még 10 év útán is bírja ha vigyázol rá illetve ápolod
2016. nov. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Martens, Shellys, Gladiator, Undercover.
2016. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Red Rooster igenis jó bakancs, de 20.000ft fölött van.
2016. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem steel van. Undercover is jo ugyhallottam. Csak nekem nagyon bejön a steel orrának az alakja. De az undercoveré kevésbé. Viszont az egy ötezressel olcsóbb.
2016. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!