Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire számít gáznak ha...

Mennyire számít gáznak ha griffendéles sálat hordok?

Figyelt kérdés

Én nem tartom annak ... vagyis ha jobban belegondolok lehet, hogy egy kicsit mégis, főleg így (25+F) fejjel. De mégis szívesen hordom, elvégre csak egy kiegészítő... csak érdekelne, hogy ki mit gondol erről. "hát ez rohadt gyerekes". "nőj már fe." stb.


Ilyenről beszélek.:

[link]



2016. nov. 30. 15:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha neked tetszik az a sál és szívesen hordod, akkor én azt tanácsolom, hogy (tojd le, ki mit mond) és nyugodtan hord a sálat, bárki bármit is mond rá. Üdv. 1. Válaszoló

2016. nov. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van :), bár kicsit másmilyen (35N). Nem ordít róla hogy griffndél, lehet simán egy csíkos sál.
2016. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Eddig is hordtam, ezek után is fogom, és én is úgy vagyok vele amit írtál, csak kíváncsi voltam egy-egy véleményre. :)


#2 Naa már ezért megérte a kérdést kiírni, legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül. :)

2016. nov. 30. 16:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, de azon még a Griffendél ház jele is rajta van:D

Egyébként szerintem ha nem közlöd minden szembe jövő emberrel hogy ez valójában HP-s akkoe csak egy csíkos sálnak nézik;)

2016. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Ez csak egy sima csíkos sál. Ha barbis lenne, még elgondolkodnék na de a Harry Potter, az menő bármilyen életkorban.
2016. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Hollóhátas menőbb színű :) <3
2016. dec. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek.


#6 Tényleg jó kis színkombinációja van annak is. :D

2016. dec. 1. 08:38
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Pottermore egy másik házba osztott be téged, akkor igenis gáz, sőt SZÉGYEN, akkor a saját házad sálját illene hordanod.
2016. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 Hát 5-ből 4-szer griffendélt adott, egyszer pedig hollóhátat. Szóval akkor eddig jó vagyok. :D
2016. dec. 6. 10:22
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire számít, hogy mások mit szólnak hozzá? :) Amúgy, ha nagyon, akkor meg kell, hogy mondjam, szerintem nagyon szép az a sál, nekem kifejezetten tetszik. És nem is feltétlenül kapcsolja mindenki rögtön ezt a két színt a Harry Potterhez. Egyébként a Harry Potter meg tök jó, nem értem a problémát. :) Jól van, mondjuk nekem 13 évesen, mikor még jó volt rám a Pikachus-pólóm, akkor nézte az osztálytársam, hogy "Cldpld." (mondta a márkát, de ide most nem akarom kiírni), és akkor folytatta, hogy "Tudod, nekem is van márkás pólóm, csak nem 10 éveseknek való." És meg addig úgy voltam vele, hogy minden ruhadarabomat addig hordom, amíg vállalható, tehát nem rongyos, és nem is nőttem ki. De most ááá, hát most beszólt, hát bakker, mert ennyi esze van, aki beszól, az ezzel saját magát minősíti, saját magáról állít ki intelligencia-bizonyítványt. Amúgy tényleg tök ízlésesek annak a sálnak a színei, meg ha szereted a HP-t is, akkor végképp nincs semmi baj. Aki meg beszól, azzal ne is törődj, sőt, titokban lehetséges, hogy csomó osztálytársad néz még meséket is. Ne szégyelld, nem kell szégyelni, neked az a sál tetszik, azt azér' hordod. Ennyi:) A többi nem számít, te jól érezzed magad benne, és akkor csá:)
2016. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!