Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Online ruhavásárlásnál nem...

Online ruhavásárlásnál nem verik át az embert, és tudja az ember a méretét?

Figyelt kérdés
Tényleg lehet így ruhát vásárolni? Gondolom előbb kell a pénzt elküldeni. A méret is problémás, nem árt felpróbálni egy ruhát.

2016. dec. 16. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában van egy mérettáblázat, leírva hogy mi hány cm és neked onnan kell eldönteni melyik lehet a jó. Mielőtt rendelsz olvasd át a feltételeket hogy mi van akkor, ha nem jó a vásárolt méret.
2016. dec. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A mérettáblázat sokszor nem stimmel (elég nagy méretű vagyok, és nagyon kell figyelnem). Érdemes a gyártó saját mérettáblázatát megnézni, mert az általános webshopokban többnyire egy "általános" mérettáblázat van, és az egyes típusoknak ehhez sokszor nem sok köze van. Én nem is nagyon szeretek így vásárolni, inkább elmegyek személyesen, és legfeljebb a már tapasztaltan jó méretű márkából-típusból vásárolok másikat online.
2016. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyan miért vernék át az embert?

Többnyire utánvéttel is lehet rendelni amúgy.

A méretedet meg neked kell tudnod,én rengetegszer rendeltem már ruhát,cipőt sosem volt rossz a méret.

2016. dec. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, csak az a gond, hogy olyan nadrágot szeretnék venni, ami a biztonsági őröknek van, és a neten látok ilyet, boltokban nem, bár nem sok boltot ismerek. A military bolt is kevés, a nagy plázákban sem nagy a kínálat.
2016. dec. 16. 08:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Nadragnal a derekboseg a kritikus, azt meg eleg pontosan meg szoktak adni. Nem baj ha picit nagyobb, hordhatsz ovet. Hosszbol fel lehet hajtani.


Mas ruhadarabnal a meret nagyon problemas tud lenni, atverni meg leginkabb a kisebb webshopok meg vateras eladok szoktak akik eladnak egy kinai hamisitvanyt eredeti Nike-kent.

2016. dec. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!