Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatosak a szűk nadrágok a...

Divatosak a szűk nadrágok a férfiaknak 2017-ben is?

Figyelt kérdés
2017. jan. 3. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Már tavaly sem volt az. :(
2017. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
2017-re a miniszoknya lesz a divat a férfiaknak! Szerintem barlangba költözök hogy ne lássam.
2017. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Énis attól félek hogy lassan bejön a szoknya, elnézve az itteni kérdéseket (pasik harisnyában és cicanadrágban) és az a baj hogy nem skótok vagyunk ahol népi hagyomány, itt max népi baromság...

Azért azt tisztázzuk hogy mennyire szűk nadrágról beszélünk. Ugyanis ez a "herékrecuppanófelhajtottszárú" borzadályok nem a férfiak körére volt jellemző hanem a kis piszkalábú tinikisfiúkra.

Más egy szűkebb fazonú nadrág ami nem trottyos de nem is vág be mint a tanga, na az valószínűleg divat lesz

2017. jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Are You Scorpio ***** válasza:
39%
en szeretem alsonaci nelkul szuk picit sztreccses nadrag :-)
2017. jan. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Biztos divat lesz, de csak a farmer, pl latexnaci vagy elasztikus nadrág nem, pedig variálva a 2 nem lenne olyan unalmas.

Aki meg ezért ágál, annak kár, mert a divat nem-tetszik, nem tetszik dolog, hanem az, hogy mennyien hordják.

És akinek bejön a szűk nadrág, az főleg magának öltözik, nem másnak.

A nők pedig férfias bőszárú nadrágokba járnak, akkor ők is szembe mennek a hagyománnyal.

A nadrág akkor is nadrág, ha szűk fazonú!

2017. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
52%
A heréknek és a spermaszámnak biztos nem tesz jót. Pláne ha még "divatos" hereszorító boxert is viselsz hozzá...
2017. jan. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Gondolom igen, de ezzel nincs gond amíg ilyen fullcapos 40 kilós egyéniség húzza föl és vastagabb a karom mint a combja.Szerintem nincs ezzel gond, főleg hogy a fiatalok egy inggel felhúzzák ami szerintem jól néz ki.
2017. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes mindenki le lett pontozva aki azt írta lényegében hogy gáz viselet:D Hát jó^^"
2017. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

1-4! Versenyzo!

Milyen szar szurke eletetek lehet!

Ti ugy vagytok hogy egy fiunak minden ruha milimeterre megvan szabva hogy meddig erjen , milyen legyen a bosege nehogy tul szuk mert akkor ur isten hogy nez ki, nehogy elterjen a szine a fekete, szurke es egyeb lehangolo szinektol!

Szerintem aki szuk gatyat hord az pont leszarja a ti es mas kopkodo velemenyet!

Ugy ahogy En is!

A csajok ferfi ruha viselete nem borit ki ennyire?

Azok elol nem bujsz barlangba?

Itt van nehany link hogy mirol beszelek, de furamod itt nem lattam egyikotoket sem ajvekolni...



http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..


Kerdezo!

Azt irom Neked amit a ferfi ruhat viselo lanyok szoktak mikor beszolnak nekik, hogy mindenki azt visel amit akar es senkinek semmi koze hozza!

Nem kell valamit divatbol hordani, ha kenyelmes es tetszik akkor viseld batran!

2017. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kedves_ válasza:
75%
Egy férfi öltözzön férfiként (én pl rohadtul nem vagyok kíváncsi egy 15 éves gyerek lábaira...a tapadós nacitól...na de ez a divat, ne lánynak lánynak öltözzenek,emo-s hajak, szemöldök vékonyra szedve, alapozó meg ilyen dolgok...) a Nők meg öltözzenek nőiesen és csinosan. Komolyan hova fejlődik a világ?? :(
2017. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!