Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legborzasztóbb divatbaki...

Mi a legborzasztóbb divatbaki amit valaha is láttál? (pl szandál zoknival, stb) Fiúkat és lányokat is hozhattok példának!

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 13:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%

- szilikonpántos melltartó (főleg,ha bebarnult, sárgult)

- csőtop alá rendes melltartó

- hátul nyakig felhúzott melltartó, ami kikandikál a top hátából

-nejlon zokni papuccsal

-miniszoknya L-es méret felett

-tűsarkú cipő olyanon, aki nem tud járni benne

-kibuggyanó hurkák a két mérettel kisebb ruha alól

-fiúknál hawaii mintás fürdő short inggel (mostanában nagyon sokat látni...)

-férfiaknál mell alá felhúzott nadrág jól behúzott övvel

2010. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
béjváccs gatya
2010. máj. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
a fiúkon csőgatya eléggé tré
2010. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
20%
A szandál zoknival,divat(persze nem a romás összeállításra gondolok)!Én is szoktam úgy hordani.Mindenki követ el bakikat.Nekem nem kell ilyenekre figyelnem,egyszerűen én már nem követek el a divat terén hibákat.De a legrosszabb ,ha valaki nincs tisztában a testi adottságaival és ennek nem megfelelően öltözködik.
2010. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%

Az én szememet az emberek többsége bántja... Nem zavarja őket, hogy ugyanúgy néznek ki? :/

Amúgy én egy kétlábon járó "duvatbaki" lennék(nem a cicanaci kövércsaj hanem a "Téged lenyelne egy kutya, 2hétig rongyot sz*rna" összeállitásbol :D)

2010. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

nálunk a tré egy csaj aki öreganyós ruhákba öltözik és közbe hasa akkora mint egy terhesnek o.O és akkor az arcán csomóban áll az alapozó és kb 2 kg smink van rajta. közben a tokája is akkora... és amikor feszülősen öltözik.. brrrr!:S

na meg a kivillanó cici/bugyi az is valami guszta.. meg ha a segge egész órán kint van...

ja meg a pálcavékony csajokon a csőnaci... mintha két fogpiszkálón menne:O

2010. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A melltartó hátuljának ügyéhez visszakanyarodva, nekem van egy osztálytársam, akinek olyan apró háta van, hogy mindig úgy felcsúszik neki, de nem néz ki igénytelenül. Senki se jegyzi meg hogy úristen kilóg a melltartója :D
2010. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nálam a kérdésben példaként hozott szandál zokni viszi a pálmát xD

Ajánlom figyelmetekbe a következő kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

(az első válasz az enyém... x) )

Van egy olyan érzésem, hogy az "itteni 18.27es tette fel xD

Off: Embeer!!SZANDÁLt hordasz ZOKNIval! Ez szerintem éppen elég nagy baki x'D

2010. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10%
Neked legyen baki,másoknak meg marad divatos.Kíváncsi lennék,hogy az ilyen emberek,hogyan öltözködnek.És nem lehet baki,ugyanis már mondtam,hogy én nem nem követek el hibákat a divat terén.De nyugi még csak véletlenül sem fogunk összefutni az utcán,nem tartozunk egy kasztba.
2010. máj. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
37%

És amúgy te melyik kasztba tartozol kedveském? Mondjuk nem vagyok benne biztos, hogy ismered egyáltalán a szó jelentését... =D Gondolom, jól hangzott, és leírtad-háttértudás nélkül... =D

De amúgy igazad van, tényleg valószínű, hogy nem fogunk összefutni, mivel Magyarországon nincsenek kasztok, te nagyon intellektuális. =D Attól, hogy valamit látsz a divatbemutatók kifutóin (gondolom éjjel-nappal azt lesed) az még nem biztos, hogy divat is lesz =D

És ha nem követsz el hibákat, akkor miért kérsz itt megerősítést, hogy mások szerint is jól néz-e ki a szandál-zokni-szuper-giga-mega-divatos összeállítás? =D

2010. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!