Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legborzasztóbb divatbaki...

Mi a legborzasztóbb divatbaki amit valaha is láttál? (pl szandál zoknival, stb) Fiúkat és lányokat is hozhattok példának!

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 13:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nem is Magyarországon élek.Nem megerősítést kértem,csak kíváncsi voltam.De szerintem a gyakorikérdéseken(nevében is benne van)kérdéseket tehetünk fel és válaszolhatunk rá.EZ NEM EGY VITAFÓRUM!És én nem is kívánok veled beszélgetni.Komolyan úgy utálom az ilyen megkeseredett embereket akik csak másokat tudnak kritizálni,meg addig keresik másban a hibát amíg meg nem találják,mert az ő életük rossz.Bocsi,de bennem itt most nem fogsz hibát találni.
2010. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%
És,hogy még jobban romboljam a rólam alkotott képedet,nem lesem éjjel-nappal a divatmagazinokat és kifutókat.Nekem ez csak jön.Évente ha 3ilyen magazin megfordul a kezembe.Lefoglal a munkám,a nyelvtanulás és hasonló egyéb hasznos dolgok.Én nem alkotok feleslegesen képeket senkiről.Szerintem nem túl jó dolog,sokszor pofára eshetsz.És igen nem vagyunk egy szinten,az tuti.
2010. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
XD
2010. máj. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

És most mért kell azért fikázni valakit mert divatos/nem divatos? Én mondjuk sz.rom le a divatot, úgy öltözök, ahogy nekem tetszik, de attól még nem basztatom se azt, aki divatb.zi, se azt aki "lúzer" mert nem trendi...

Mindegyik hozzáállás retardált szerintem.

2010. máj. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Flip-flop papucs férfiakon. (Vagy szandál, vagy bármi, ami lábujjat láttat)
2010. szept. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
A boltban jött velem szembe egy néni, 60 köré tippeltem, miniszoknyában volt, lila-fehér csíkos térdzokniban és fekete, tűsarkú körömcipőben. Az összeállítás egyéb darabjaira nem emlékszem sajnos, de gondolom az is hasonlóan ízlésesen festhetett. Mindenesetre ikonikus volt, ahogy ilyen szerelésben húzta maga után a teszkós kosarat a zöldségek között.
2015. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

egy csaj a sulimban:

valami ócska kopott póló + hosszú, öregasszonyos szoknya + sportcipő

vagy ennek a csajnak a barátnője:

pink sportcipő + valami totál más árnyalatú rózsaszín csőnadrág, ami ráadásul vagy 2 számmal kisebb rá, ennek eredményeként: kivillanó úszógumi + egy 3. árnyalatú rózsaszín póló, amiből kilátszik a hasa

egy fiú osztálytársam nyáron minden nap zokni-szandál

egy lány osztálytársam:

bőr bokacsizma + olyan nagyon gagyi, vastag anyagú melegítőnadrág + egy leheletnyi vékony anyagú póló. És a csajon nem volt melltartó. És tél volt. És hideg. És égnek álló mellbimbók. És fúj.

2015. aug. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!