Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi márkákról? Milyen stílusú ruhát hol vásároltok szívesen?

Figyelt kérdés

- Orsay

- Tally weijl

- H & M

- C & A

- Mayo chix

- New Yorker

- Charles Vögele



2017. jan. 8. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A mayo chixnek gusztustalan ruhái vannak, a Charles Vögele-t nem ismerem, a többi márkát szoktam túrkálni párszáz ft-ért:D
2017. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Ezek közül csak a h&m meg a new yorker jön be. A tally weijl nem jó anyagból készíti a ruháit minden szétmegy 2 mosás után. A mayo chix nem az én stílusom.
2017. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Eddig igényesebb darabokat az Orsay és H&M üzleteiben fogtam ki.

New Yorker sem rossz, ha vagányabb cuccot szeretnék ott keresem.

Mayo chix nekem nem jön be, egyik ruhadarabot sem tudnám hétköznapokra hordani- meg a stílus sem tetszik.

Charles Vögele sajnos nem az én korosztályom.


25/N

2017. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

-Orsay: Szeretem, szép és nőies darabokat szoktam ott találni. Érdemes leárazások alatt benézni, nagyon jó akciókat lehet kifogni. Ráadásul elég tartósak is a ruháik, táskáik, nem mennek tönkre pár hónap alatt.

-Tally Weijl: Nem igazán szoktam ott vásárolni, mivel a legtöbb 14-16 éves onnan öltözködik.

-H&M: Kicsit ez is "tucatbolt", bár nagyobb a választék, mint a Tally-ban. Szeretem, a szezonközi leárazásoknál beszerzek mindent, ami tetszik és elég sok pénzt megspórolhatok így.

-C&A: Kb. 3 felsőt, ha vettem ott... Nem igazán jön be maga a bolt.

-Mayo Chix: Borzalom.

-New Yorker: Ki lehet fogni 1-1 jó darabot, de ide sem járok túl gyakran. Topokat szoktam venni, amik 1-2000 forint körül vannak.

-Vögele: Nekem ez túl "öreges", anya és mamáék mennek be néha-néha.



Itthon leginkább a Zarában, Mangoban, H&M-ben, Stradiban és a Pull&Bear-ben vásárolok, vagy a Heaven Store-ban. Plusz szeretem a magyar tervezők darabjait is.

Bár többször rendelek online (Farfetch, ASOS, RevolveClothing és társaik), mert sokkal nagyobb a választék, nem jön velem folyamatosan szembe az utcán, és a boltokban megőrülök a rengeteg embertől, akik leverik a ruhákat, aztán rálépnek, majd azt próbáljam fel...

A stílusom változó, van, hogy laza napokat tartok sportcipővel, farmerral és pulcsival, minimális sminkkel, máskor meg magassarkúban rohangálok és reggel egy órát sminkelek.

De ha választanom kell, mostanában inkább a nőies vonalat követem.

2017. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

-Orsay: Nagyon szeretem. Szép,nőies ruhákat találok ott mindig, ki lehet fogni nagyon jó anyagúakat.

- Tally Weijl: Rengeteg kedvenc ruhám van olyan, soha nem volt bajom vele.

-H&M,C&A: Divatos ruhák, valamelyik még jól is néz ki, de kb. csak fél évig néz ki szalonképesen, utána bolyholódik, tönkremegy. Így én nem nagyon szeretek innen vásárolni. Mert mit ér egy ruha,ha fél év múlva úgy is ki kell dobnod?

-Mayo Chix: Vannak ruhák/kabátok,amik nagyon tetszenek innen, viszont az anyaguk valami borzalom. Agyonárazott kínai minőségű ruhák.

-New Yorker: A célnak megfelel. Ha 1-2 egyszerű vagy virágmintás pamutfelsőre van szükségem,akkor tudom hogy itt nem járok rosszul.

-Charles Vögele: Ez az egyik kedvencem. A ruhák,sálak,kiegészítők itt egy az egyben az én színvilágom. Bár vettem már itt is pókháló anyagú ruhát, de azt mondom,hogy ez még egy szalonképes üzlet.

Innen van a téli kabátom is,amit a leggyakrabban hordok. Nagyon megérte,mert jó meleg, gyönyörű és szerintem még jó pár évig hordani fogom.

2017. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Nagyon gagyik.
2017. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!