Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek, hogy nézek ki?

Szerintetek, hogy nézek ki?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok így jó a hajam meg az öltözködés? Ha kell akkor min változtassak?


[link]


[link]


[link]



2017. jan. 10. 08:43
1 2
 11/19 anonim válasza:
64%
Ha ez boldogabbá tesz, én dugnálak. 27/f
2017. jan. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Mindenen
2017. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de egy feszülősebb fazonú skinny csőfarmer jobban állna neked. :) Olyanra gondolok, ami rendesen feszülne a vádlidon is, vagy akár még bokánál is. :) A te alkatodhoz nagyon menne! :)
2017. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki rosszul, de az első képen pl. nincs befűzve a cipőt, szerintem az ilyenek elég lusták lehetnek, ha még erre sem futja az energiájukból. És olvassál sokat, mert hiába nézel ki jól, ha az jön át, hogy nem vagy kifejezetten művelt valaki. Ha tanulsz, olvasol, műveled magad, akkor egy kulturált ember leszel majd úgy 10 év múlva. Most még félig gyerek vagy.
2017. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a cipőd - bocs.
2017. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a problémád a cipővel.. be van fűzve ,sőt még meg is van kötve csak a cipő nyelve mögött. Meg mi alapján állítod azt,hogy műveletlen vagyok? Nem kell tanítani nekem az olvasást, sokat olvasok. Dee.. nem fogok senkinek bizonygatni semmit. Neked szerintem szemüvegre van szükséged mert úgy vettem észre,hogy a sok olvasás nem vált a szemed előnyére.. jaa és nem vagyok langyi sem,szóval nem tettél boldogabbá előző kommentáló..
2017. jan. 11. 12:22
 17/19 mojam válasza:
Igaz, hogy fiatalabb vagyok mint te, de akkor is irigyellek :D
2017. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Tiszta lökött vagy! Mi köze a feszülős farmernak a langyisághoz??? Ilyet legfeljebb az állít, aki tényleg langyi egy kicsit tudat alatt.

Egy csomó hasonló alkatú fiú hord sokkal feszülősebb skinny farmert, és jól áll nekik. Többek között én is feszülőset hordok, és már sokszor megdicsérték a csajok, hogy milyen jól áll. :)

2017. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

" Neked szerintem szemüvegre van szükséged mert úgy vettem észre,hogy a sok olvasás nem vált a szemed előnyére.. " XD xD Végre nem egy ocsmány trágár beszólás!!


Szerintem minden tekintetben jól nézel ki. 10/10


N

2017. jan. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!