Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok 1 kis segitséget...

Lányok 1 kis segitséget kérnék ruha ügyben?!

Figyelt kérdés
Mini ruhát szeretnék és a kérdésem az lenne milyen az ami még ízlésesen felvehető utcára barátnőmnek lenne
2017. jan. 19. 08:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


hasonlokon gondolkoztam mint ez a 4 db

2017. jan. 19. 08:57
 2/11 anonim ***** válasza:
a 3. szerintem simán mehet utcára, a többi nekem inkább buliba való.
2017. jan. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
illetve a 2. inkább utcai lehetne, de nagyon rövid. az ilyen alá szokás leggingset venni, akkor ok
2017. jan. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor ott kezdem, hogy ízlésesen utcára felvehető ruha az, aminek a hossza nem rövidebb, mint egyenesen állva az utolsó ujjperce.

Tehát ha az első kósza szellő elég, hogy kilátsszon belőle mindene, és se leülni, se lépcsőn nem lehet benne menni úgy, hogy ne tárja fel a legintimebb részeit, akkor azt inkább hanyagold. Kivéve, ha direkt az a cél, hogy megalázd azzal, hogy bárki láthatja, akkor az utolsó pont jó, csak télen kicsi fázni fog.

2017. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 4 essel levennèl a lábamròl
2017. jan. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül a 2. ízléses utcára, az viszont nekem nagyon tetszik!! A többi ribis utcára szerintem.
2017. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon rövidek, de ha téged nem zavar, bármelyiket fölveheted. Szerintem a 2. a legszolidabb.
2017. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az utolso az overal egyebkent
2017. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minddel egy probléma van: nagyon rövidek

Így télen a 2-3. még elmegy leggingsel vagy harisnyával, nekem is vannak ilyen hosszú ruháim, de eszembe nem jutna magában felvenni

2017. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem!

Tul rovid az osszes.

Senki nem kivancsi a combkozeptol felfele latszo reszekre.

2017. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!