Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Morrison's2-be ilyen ruha?...

Morrison's2-be ilyen ruha? Nem fognak kinézni?

Figyelt kérdés

barátnőmmel holnap mennénk Mori2-be bulizni.

Néztünk bulifotókat, és ott a minden csajon sima nadrág-top kombó van.


Mi azonban tásarkú-miniruha párosításban mennénk.


Nem fognak kitenni minket, vagy esetleg kinézni onnan?


2017. jan. 19. 12:06
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi: tűsarkú**
2017. jan. 19. 12:06
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Végre lesz két igazán nőies lány. Örülni fognak nektek. Készüljetek fel a nyomuló pasik levakarására.
2017. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor jó lesz ez a szerelés? :)

jupppiiii... nem nagyon járunk bulizni, így nem tudjuk mi a trend manapság a klubokban.

De akkor így már megnyugodtam :)


Még egy buta kérdés: a barátnőm a pasijával jön, én pár nélkül. SZerintetek lesz esélyem "elkapni" egy pasit, hogy "hello, jössz táncolni velem?"

ez nem ciki nőként???

2017. jan. 19. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lazulni akarsz nem ciki, csak jól nézd meg kit választasz. Nekem bejönne az ilyen. Férfiak sokszor azért nem mernek kezdeményezni, mert félnek az elutasítástól. Apró női jelek a legjobbak szerintem, amivel jelzed, hogy szívesen veszed a közeledését. Aki ebből nem ért, annak nem elég kifinomultak az érzései.
2017. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

mindenképpen csak szórakozni szeretnék.

Semmi egyéjszakás-az nem az én stílusom.


Köszönöm a tippeket ;)

2017. jan. 19. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a pasik nem úgy gondolják, hogy semmi egyéjszakás. Ők arra hajtanak és ha elutasító vagy akkor készülj az erőszakos-bunkó-részeg stílusra. Az biztos hogy rengetegen nyomulnak majd rád a kihívó öltözéked miatt. Ne csodálkozz ha 2 percenként fogdosnak majd meg tánc közben... de ha ezt akarod akkor hajrá :D csak mondom, tudd hogy a pasik szexelni is akarnak nem csak "szórakozni"
2017. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!