Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok van harisnyátok?

Lányok van harisnyátok?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen és mennyi? Szeretitek használni vagy utáljátok? Ti szoktatok venni vagy szüleitek? Milyen gyakran használjátok?

2017. jan. 20. 22:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Hol elsz kerdezo?

Ird be a googleba hogy Fabio 20 den es lass csodat, ferfi nejlonharisnya!

Sokkal kenyelmesebb mint barmi mas a hideg ellen.


A nok acelbetetes bakancs viseleten nem hokolsz meg...?

2017. jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Minden lánynak van harisnyája,csak nagyon kevesen hordják sajnos.
2017. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy fekete, és egy olyan, aminek a térdén van egy macskafej, annak is sötét az alapja.
2017. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van kb 7 darab, amiből 3 fekete, 4 pedig bőr színű. Szeretem őket használni, de másnak nem szoktam venni.

18/L

2017. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Testszínű, vékony nejlonharisnyáim vannak, elegánsabb ruhákhoz hordom, ha melegebb az idő. Nélküle nyilván kényelmesebb lenne, de annyira nem zavar. Általában pár használat után tönkremennek, így gyakran cserélem őket, nincs egyszerre túl sok itthon. Én veszem őket, ha úgy látom, már csak pár darab van egyben. Vastag, mintás, színes harisnyákat nem hordok, mert nem tetszenek.

21L

2017. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!