Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » NEXT ruhak meretezese?

NEXT ruhak meretezese?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A Next-tol szeretnek online rendelni. Meg nem volt Next ruham, ezert kerdeznem, hogy milyen a meretezese. pl a nemet ruha-markakbol (Orsay, Street one, New Yorker altalaban az xs/34-es meretet veszem). Az angol meretezes is hasonlo? 165cm/53 kg vagyok....az angol 6 es 8-as meret kozott vacilalok. Ha esetleg nem jo a meret, ki lehet cserelni vagy a posta ktg miatt sokba kerulne?

2017. ápr. 2. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés, én is hordok Next ruhákat, igaz nagyobb méretben. Általában a szabottabb, nem nyúlós anyagból a nagyobb kell (mellbőség miatt). Elvileg XS-nek elég a 6-os. Elég pontos a méretezés, és nem túl kicsik a méretek. Régebben volt boltjuk a Westendben, de azt hiszem, már megszűnt...
2017. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezert vagyok bajban, mert a kép alapján nem tudom megállapítani mennyire nyúlik az anyag. A Next mérettábla szerint a 8-ast venném meg, de amikor üzletben vásárolok általában az xs a jó.
2017. ápr. 2. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
1 számmal mindig nagyobbat vegyél az átlagosnál. Szűkre szabott ruhákat csinálnak. Ha a h&m bol 36os akkor itt 38as.
2017. ápr. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)!
2017. ápr. 3. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!