Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, eredeti?

Mit gondoltok, eredeti?

Figyelt kérdés
Szerintetek,a a playboywebshop eredeti pplayboy cuccokat árul?Lehet hülyének néznek sokan,de elég sok mindent olvastam a kamu cuccokról....mostanában szinte rettegek,hogy valahol valami hamisítványhoz jutok........
2010. jún. 16. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A boltban is ugyan úgy rádsózhatnak hamisított cuccokat,sajnos ezt nem nagyon lehet elkerülni.Sőt én abba se vagyok biztos,hogy ez az egész playboyos cucc itt Magyarországon nem hamisított e,mert a külföldi playboy sokkal de drágább-.
2010. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ebben izagad van,de akkor ilyen alapon ne is vegyünk sehol márkás cuccokat?:S
2010. jún. 16. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
a playboy mióta márka...? márka az olyan, mint az adidas ha sportos, ha nem akkor meg mint nina ricci (direkt nem guccit írtam)
2010. jún. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát de lehet vásárolni márkás cuccokat, én is ugyan úgy megveszem=) Mondjuk a playboyt pont nem szeretem,de pl ha látsz egy DG vagy akár Gucci táskát 30-60 ezerért,akkor az valószínű hogy nem eredeti, és nem a tervezőtől származik. És a playboy is márka,csak nem forgalmazzák sok helyen, amerikából származik és az alapítója igencsak közismert=)
2010. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!