Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem egy szandált,...

Rendeltem egy szandált, aminek bő lett a pántja. Hol vehetek hozzá vastag talpbetétet? Vagy esetleg cipész mennyiért venne be belőle?

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál....
2010. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy, akkor a 7.kerület Almássy téren van egy amolyan igazi, régi suszter. Mindent megold, és nem drága. Nekem legutóbb pont rövid volt a pánt, azt is megtudta csinálni. 500 Ft volt.
2010. jún. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de jó nagyon szépen köszönöm az infót kedves második!:)
2010. jún. 24. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen pánt? Nem beszúrós, állítható? Mert akkor egy szöget szúrhatnál egy lyukat szűkebbre. Én is jártam így és szúrtam egy lyukat oda, ahol jó lenne.


Ha nem ilyen akkor esetleg Mister Minitbe is elviheted, igaz nem olcsó, de 1 órán belül kész van, meg is várhatod. Pl. ott van a Blahánál egy.

2010. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!