Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shellys ranger, steel, Heavy...

Shellys ranger, steel, Heavy Duty, Redd Rooster Mik a tapasztalatok és neten hol lehet olcsón rendelni? Jó lenne minnél több webshop:D

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Steel és a Shelly a legolcsóbb, HD közepes, Rooster pedig a legdrágább.

A Steelt hiába fikázzák, nekem évekig az volt, szerettem. :)

A Shelly minőségében találtam kivetnivalókat, és nem is túlságosan szerettem a kiképzését.

A HD viszont nagyon jó bakancs, akinek bejönnek a formái, és nem is megfizethetetlen.

Ugyanez áll a Roosterre is, viszont egy-egy szebb darabnak már elég borsosak az árai.

2010. jún. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hát nekem Red Roosterem van.. 1,5 év után kiszakadt az oldalán a bőr.. és gyorsan kopik a talpa...

de a legtöbben a Shellyst és a HD-t dicsérik..

2010. jún. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen eddig steelem volt, most a steel és a shellys között vacilálok,azt nézegettem hogy a shellys nem olyan "csillogós":D olyan tört színe van nem olyan mint a steelnek.vagy ez csak képen látszik így ? ja és jólenne ha webshopokat is ajánlanátok :D köszi
2010. jún. 25. 02:17
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]

ezen a képen pl tök szép.

[link]

itt kevésbé..

ugye ez csak a szar fényképező hibája és mindegyik olyan mint amilyen az 1.képen van :D

2010. jún. 25. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!