Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/lányok leírnátok mi a...

Fiúk/lányok leírnátok mi a véleményetek a szemüveges, fogyszabályzós lányokról?

Figyelt kérdés
És illik hozzá a feltűnő,csüngös, divatos füllbevalók??
2010. júl. 2. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül vennék fel olyan fülbevalót, mert az úgy már túl sok. Amúgy sztem nincs semmi baj a szemüveges fogszabályzósokkal.

13L

2010. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fogszabályzó nekem tetszik... szemüveg viszont szerintem ront mindenkin. Kontaktlencsét hordok én is... sokkal jobb. Egyszerű kis csüngős fülbevalók oké. De a nagy feltűnő színesek azok rémesek.
2010. júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
90%

Iszonyatosa felháborítanak az ilyen megjegyzések: "Fogszabályzó nekem tetszik."

Elmondanám, hogy semmi baj nincs a fogszabályzóval, gyönyörű szép fogaid lesznek, mikor leveszik majd! Nyilván nem viccből hordod, neked is meg kellett szoknod, meg a sok beszólógatást, de az ilyenekkel ne foglalkozz! Ismeretlenül is büszke vagyok rád, hogy a későbbi szépségedért teszel!!!

A szemüvegről meg annyit, hogy igenis jól áll ha jó fazont választasz! Az előzőnek üzenem, hogy vannak olyanok akiknek a szeme nem bírja a kontaklencsét és így szemüveget kell hordania... Aki szemüveget hord nem ember?!? Dehogynem!

A fülbevalóról meg annyi, hogy ízlések és pofonok, valakinek jól állnak a nagy színes fülbevalók valakinek nem. Neked kell tudni, hogy megy e a stílusodhoz, ízlésvilágodhoz! :)


#Jb

2010. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

*** Fogszabályzó nekem nem tetszik.

bocsánat rosszul írtam!!!

2010. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is szemüveges vagyok és sokkal komolyabbnak látszok úgy!Már az utcán is megszólítottak idegenek ,hogy nagyon jól áll hol csináltattam azt a szemcsit!Eddig nagyon sokan mondták ,hogy jól áll.Megkell találni a neked megfelelőt.A fogszabályzóról meg annyit ,hogy inkább hord 1,5 2 évig ,minthogy életed végéig csámpásak legyenek a fogaid.Ma már lehet szineset is kapni.A fülbevalót meg jól leírta az előző.
2010. júl. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy egy csinos lányos a fogszabályzó aranyos. A szemüveg meg attól függ, illik-e hozzá. Van akinek rettenetesen jól áll. Szóval mindkettő alapvetően attól függ, hogy kin van.

20L

2010. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

18:16-nak igaza van!


Van egy o.társam, aki kapott fogszabit!

Olyan jól állt neki, hogy kezdtem rá irigykedni :)

megkérdeztem az akkori bnőmet, h neki mi a véleménye.

"asszongya": A fogszabi nem áll jól senkinek!


Bassz. én kiakadtam. Hogy lehet vki ilyen?


Nyugika, biztos jól áll, és szerintem aranyosak a fogszabis-szemüvegesek:)


Szóval NAGY MOSOLY :):):):) és ne törődj azokkal, akik leszólnak, csak irigyek :D :D :D

2010. júl. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja!


Nyugodtan hordj óriási függős-csüngős fülbevalót, hogy mindenki lássa rajtad: BOLDOG VAGY, SZÉP VAGY!!!

2010. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat az utólsók nagyon jól estek
2010. júl. 2. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem is van fogszabályzóm szemüvegemet meg csak tévézéshez hordom:D

és már 6hónapja van barátom

igy ismert meg

és mindig azt mondja h enélkül fura lesz ha leveszik:)

2010. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!