Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros, bordó színű szemüveges...

Piros, bordó színű szemüveges csajok! Milyen színű felsőket szoktatok hordani?

Figyelt kérdés
Nekem bordó színű és azért kérdezem.Milyen színű felsőket szoktatok hordani?(dioptriás szemüvegre gondoltam)Ha akarjátok még azt is odaírhatjátok ,hogy milyen színű a szemetek és a hajatok. :)
2010. júl. 3. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam szemüveghez öltözni:D:D:D azt, ami tetszik
2010. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem piros-fekete a szemüvegem,de mindenféle színű ruhát hordok hozzá. Ez van,nincs minden színhez szemüvegem:D Bár ha újra csináltatok szemüveget akkor az teljesen fekete lesz valószínűleg.

Amúgy barna a hajam és zöldesbarna a szemem.

2010. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kék szem, szőke haj, bordó szemüveg. Én azt veszek fel ami éppen megtetszik.:)
2010. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem fekete-piros szemüvegem van, de én sem öltözködöm hozzá. Zöld szemem van és szőke hajam.
2010. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh, értem köszi!xd.
2010. júl. 3. 22:10
 6/7 anonim válasza:
nekem meg narancssarga oldalban es arany szinu elol a keret, meg kék a szemem... nem szoktam hozzáöltözni..arany ékszerek hordok:) ennyi:D
2010. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xd.Értem.Szép lehet a szemcsid:),
2010. júl. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!