Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hádában, turkálóban lehet...

Hádában, turkálóban lehet kapni használt alsóneműket, és zoknikat is?

Figyelt kérdés
Vagy azért egy használt alsónadrágot nem tennének ki.

2019. júl. 14. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vannak turikban címkés fehérneműk, amiket nem hordott senki sem.
2019. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Vannak címkések igen, de egy kupacban a használtakkal... Tehát nem is értem miért jobb egy címkés.. Simán hozzáér egy gombás zokni... Akkor is gusztustalan, dehát kinek mi fér bele az igényébe, mert ez aztán tényleg nem anyagi kérdés!
2019. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
Fúj, hát én föl nem venném más bugyiját, az biztos! Nem túl higiénikus. Oké, hogy ki van mosva, de akkor sem. Kínai boltban pár száz forintért kapsz vadonat újat.
2019. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

Jújújj 13-as!


Ilyet nem szabad mondani, én is így vélekedtem , de kilettem oktatva hogy a boltban vásárolt új ruhától nagyobb fertőzést kapok a próbálgatás miatt , mint a turiban vett kimosott agyonhasználtaktól.

2019. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Fehérneműt alap hogy kimosod mielőtt felveszed, de én csak is újat veszek és csak onnan ahol tudom hogy senki nem próbálta fel előttem. Nem is értem miért árulnak használt bugyikat. Gusztustalan.
2019. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mivel használtruha kereskedés, igen árulnak. De nem vonalkódosakat...

Aki meg azt hiszi hogy plázás boltokban meg kínaiakban olyat vesznek amit senki nem próbált a meztelen valagára, az nagyot téved

2019. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
Ééés megjött, akit említettem.
2019. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem, már többször megnézegettem, és csak újak vannak. Mármint címkés vagy rajta van még a kapocs, tehát nem viselték, hanem leselejtezett készlet. Csak hát poros, mint a fene. De én vettem már karácsonyi pomponos karácsonyi zoknikat ott, én vágtam le róluk a címkét, és nem szívesen fizettem volna 1500 forintot egy párért abból.
2019. szept. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szeretek turizni, sok szép ruhám van onnan amik szinte teljesen újak. De fehérneműt biztos hogy nem vennék. Abból csak és kizárólag új jöhet szóba.
2022. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!