Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akik mellnagyobbításon estek...

Akik mellnagyobbításon estek át: honnan szedtétek össze rá a pénzt? Egyetem mellett milyen alkalmi munkát végezhetnék, hogy meglegyen az összeg?

Figyelt kérdés
Szeretném a melleket nagyon, de nem tudom honnan tudok gyűjteni annyi pénzt...
2010. júl. 12. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
még azt elfelejtettem, hogy még annyi dolgom volt; hogy a két kezessel el kellett mennem közjegyzőhöz hitelesíttetni valami papírt amit adtak és kész.
2010. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy és ez tényleg egy nagyon jó megoldás, csak sajnos én Romániában élek és itt semmi sincs :))...

:(

2010. júl. 21. 15:35
 13/17 anonim ***** válasza:
az milyen dúrva?:melleket hitelre!én inkább autót vennék ekkora összegböl és azt fizetném havonta nem pedig a melleimet....
2010. júl. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miert durva? Ez is egy fajta investalas. Konfidenciat, pszihologiai megnyugvast hoz. Nok akik plasxztikai mutetre teszik fejuket, legtobbje nem ferfiaknak csinaljak, hanem hogy ok megbekuljenek magukkal, jobban erezzek magukat, magabiztonsagosabb legyenek. Ez kihat az eletuk minden reszere. Lehet hogy epp kerdezonek nincs szuksege kocsira. Meg tanul, remelkedve jo munkaja, jovoje lesz, majd akkor raer praktikus dolgait elintezni.
2010. júl. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Lehet szemelyes kolcsont, vagy van doktorok akik hajlandok kolcsonre muteteket csinalni.

2010. júl. 24. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Nem tudom Kolozsváron vannak-e jó plasztikai sebészek, mindenesetre oda megyek egyetemre és akkor lesz időm körbeérdeklődni, konzultálni pár dokival...

Én is csak magamért csináltatnám, barátom pl. ki nem állhatja, de megmondtam, hogy nem érzem magam elégedettnek és folyton frusztrál ez a dolog...

Kocsira nagy szükségem lenne, imádok vezetni, de hát ez fontosabb nekem. :)

2010. júl. 24. 11:28
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm táncol külföldön (Ő is Romániában él) és egy cég közvetíti ki különböző országokba. Egy hétvége 400-450 ezer Ft. Mondjuk neki ez a főállása.
2011. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!