Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbításon túlesett...

Mellnagyobbításon túlesett nők! Elmesélnétek hogyan vettétek rá magatokat a műtétre, miből fizettétek ki :D, megbántátok-e, mennyi időközönként kell az implit cserélni?

Figyelt kérdés

Mennyire látszik a heg, elégedettek vagytok-e az eredménnyel, milyen érzés, ez is lógni fog, mennyi idősek voltatok, mennyi ideig fájt utána... :D

Minden tapasztalatot szívesen fogadnék... :)


19 éves vagyok és gondolkodom a műtétem, persze keret még nincs rá, de na... :)


2010. jún. 22. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 18ésfél évesen csináltattam meg és dolgoztam értem és anyukámék segítettek.No meg akkor volt a ballagás is így összejött.Sajnos nekem látszódik a heg egy kicsit,de nagyon elégedett vagyok.Egy kicsit sem lóg meg ilyesmi.Egy hétig nagyon fájt,de még egy hónapig elég rossz volt.És most leszek 22éves.
2010. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

én most 28 vagyok,24 évesen csináltattam,szülés után logott a mellem.nem bántam meg,de azóta változott a testem,fogytam,igy picit megereszkedett.most megyek majd megint,nagyobbat szeretnék.nekem alul vágták,nem látszik a heg,mert jó a börőm.saját pénzemböl,nem fizette senki.a mütét utani elsö nap voltam rosszul,többi elviselhető.

2010. jún. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kisebbítés nincs:/??:$ mer nekem az kéne:(
2010. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kisebbítés is van! :)
2010. júl. 9. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 20 évesen csináltattam,apukám és a tesóm fizették felesben. Fel is kellett varrni,de nekem csak a mellbimbóm körül vannak hegek,mert a dokim így is meg tudta oldani.

Jövőre szeretnék implantátum cserét,mert más formájút és nagyobbat akarok.

Az újfajta impiket 20 évente kell cserélni,de van aki szerint életed végéig bentmaradhat.

De a fogyás hízás ugyan olyan hatással van rá,mint a természetes mellre. Szval szülés után újra kell...

De megéri:)

Részletfizetési lehetőség is van:)

Te mikor szeretnél? És milyet? Labdásat vagy természeteset?

2010. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!