Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Melyik jobb, a plasztikázott...

Melyik jobb, a plasztikázott vagy a természetes mell?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 11:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kedves 7/10, nem felszínes az önismeretem. Csak azt gondolom az is hozzájárulna ahhoz hogy javítson az önbizalmomon.
2020. szept. 10. 14:39
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
A természetes jobb. Plasztika csak akkor, ha max. nagyon kicsi, de akkor is csak olyat, ami minél természetesebb hatású (tehát pl. nem olyan mint két labda).
2020. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Általánosságban így nem tudom kijelenteni, van olyan természetes mell ami nem olyan szép, meg van olyan palsztikázott ami gyönyörű, meg a kettő ellentéte is, teljesen helyzetfüggő.
2020. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 kloha válasza:
0%
Képeket kérünk, csak azok alapján tudunk esetedben dönteni, kedves kérdező! :P :D
2020. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
87%
Sztem a ffiaknak abszolut nem lenne szukseguk arra, h a nok plasztikazzak a melluket. Kicsit tul sok mindent gondolnak bele (a nok) a mell meretenek a fontossagaba. Szamomra is a mell termeszetes esese, ami nagyon tud tetszeni, es ez egy szilikonosnal nincs meg. Legalabb is eddig ez a tapasztalatom.
2020. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
87%
Szerintem akármilyen természetes jobb lehet egy plasztikázottnál.
2020. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Etnevel009 válasza:
83%
Kedves kérdező! Az önbizalom növelésén pont nem a plasztikáztatás fog segíteni. Lehet, hogy egy más kinézet az önkontroll érzését adja, de az az érzés nem maradandó. Ha önbizalmat szeretnél növelni, ajánlom inkább, hogy változtass az öltözködéseden, vegyél fel több olyan dolgot amit te szeretnél, esetleg ha van időd, kezdj el mozogni egy keveset, ha eddig az még nincs meg. Ez megadja azt az érzést, hogy meg tudod változtatni a kinézeted egy pozitív irányban, és nem is kell hozzá plasztika. A plasztikáztatás utólag az önbizalmon nem segít, előtte jó ötletnek tűnhet, de elveszi azt a kinézeti egyediséget az embertől, ami a külső önbizalom egyik forrása.
2020. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nyilvánvalóvan a természetes. Így lettünk kitalálva, nem érdemes azon változtatni, amit a természettől kaptunk.
2020. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!