Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megéri plasztikáztatni, vagy...

Megéri plasztikáztatni, vagy jobb a természetes akkor is, ha nagyon pici a cicim?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi (A kosár vagy néha csak AA) a cicim. Nőni már nem fog, max ha gyerekem lesz. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem zavar, de van egy olyan érzésem, hogy még ennél is jobban zavarna, ha megnaggyobbítanám, és tudnám, hogy az már nem is az enyém úgymond.

Kíváncsi lennék olyan lányok tapasztalataira, akik nagyon pici ciciből normál méretűre plasztikáztatták, megbántátok vagy sem?


2021. jún. 14. 22:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Nekem nagyon pici mellem volt, a vállamhoz képest különösen, tavaly megműttettem, azóta sokkal jobban érzem magam a bőrömben.

Az első két hét tényleg nagy fájdalommal jár, főleg ha izom alá teszik be az implantátumot, de hidd el, megéri. Ha tényleg zavar téged, akkor hatalmas változást hozna a műtét az életedben.

A hátam nekem nem fáj egyébként, egyáltalán nem mindegy hogy 400cc-s implantátumot kapsz vagy 700cc-t (ennyit úgysem fogsz kapni).

Viszonylag természetes hatást is el lehet érni a műtéttel, ha csepp alakú (anatómiai) implantátumot választasz. :)

2021. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Köszönöm a válaszod, örülök, hogy neked segített :)

Mindenképpen természetest szeretnék, mind formában, mind méretben.

2021. jún. 15. 11:19
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Egyik barátnőm megműtette a melleit, és nem sikerült. Másfél év múlva ki kellett venni. Most nagyon csúnya neki, és lelkileg teljesen össze van törve még csak 22 éves.

😞

2021. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsik, A kosár, ugyanakkor örülök, hogy sportolás közben egyáltalán nem akadályoz. Szoktam látni a zuhanyzóban olyanokat, akinek műmelle van. Hát nem tudom, nekem nem igazán tetszik, mint két felfújt labda, bár ízlések és pofonok.
2021. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

amugy en ugy fogadtam el a kis melleimet hogy tetovaltattam a ket mellem koze :)

Bar nekem 75/A

2021. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!