Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen a szeméremajak műtét?...

Milyen a szeméremajak műtét? Mik a tapasztalatok, hogy történik egy ilyen? Mi a menete?

Figyelt kérdés

Sajnos extrém módon túlfejlett mindkét ajkam, és nem bírom már elviselni. Genetikailag ilyen, kora tini korom óta. egyáltalán nincs is sokat "használva" sőt kb nem is szexelek, egy kezemen meg tudnám számolni hány partnerem volt eddig a való életben de mégis ilyen.. Nem elég hogy csúnya de fájdalmas is. Nem tudok felvenni egy apróbb, szűkebb bugyit vagy feszülős nadrágot mert becsípődős fájdalmas érzés lenne. Bugyi nélkül sem tudok lenni.:( Bugyiban, fürdőruhában meg úgy nézek ki mintha péniszem lenne pedig nincs, nő vagyok.

Egyéb okok miatt is szeretném már végre le műttetni.


Valaki átesett már ilyen beavatkozáson? Nagyon durva? Utána mennyi idő múlva lehet maszturbálni? Ugye nem nő vissza utána? :D


Nem akarom így leélni az életemet.


Köszönöm a válaszokat.


25/n



2021. júl. 17. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

"egyáltalán nincs is sokat "használva" sőt kb nem is szexelek"

nem kell magyarázkodnod, midneki akinek 2nél több agysejtje van, tudja hogy ennek a sok szexhez az égvilágon semmi köze.

nekem nem volt ilyen műtétem, de azt tudom, hogy a szemérem sebek gyorsan gyógyulnak (fiatalabb koromban volt egy piercing mániás korszakom, akkor olvastam ennek utána). visszanőni nem fog, ne aggódj.

itt az oldal feléig ha letekersz, le van írva miről szól a műtét, mennyi idő a lábadozás stb: [link]

2021. júl. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nem nagy dolog, nem kell tőle tartani már nem is emlékszem hogy meddig tartott a gyógyulás

utána, az érzéstelenítő injekció sem okozott fájdalmat

2021. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
25n? Inkább 12l vagy. Mégis miért, vagy hogyan nőne vissza? Mi köze van ennek a szexhez, és főleg a partnereid számához? Műttesd meg ha anyukád megengedi :)
2021. júl. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%

Igenis az emberek azt hiszik h a kurváknak ilyen

Tapasztaltam sajnos

2021. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha hasznalva lenne, lehet nem fajna :)
2022. máj. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!