Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a tapasztalat Rezek Ödön...

Mi a tapasztalat Rezek Ödön doktor úrról mellplasztika ügyben?

Figyelt kérdés

Nekem felvarrás lenne+implant. Azért foglalkoztat a dolog, mert orrplasztikám is lesz, és azt mindenképpen vele szeretném csináltatni. De nagyon örülnék, ha egyszerre lehetne egy altatással a kettőt.

Illetve a munkáiról sehol sem találok képeket, ha valakinek volt netán orr-, vagy/és mellműtéte nála, szívesen fogadnám a képeket.



2021. okt. 2. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=rezek%20%C3..


Te Ödön, ennyire nem megy a bolt, hogy folyton itt reklámozod magad?

2021. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket elolvastam, de mellplasztikáról vele kapcsolatban semmit sem találtam.
2021. okt. 3. 09:23
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Huhh de jo. Mégegy nő akinek nem lesz egy testrésze se ami természetes
2021. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj, szegenykem, de butus vagy. Annyira korlatolt vagy. :( De varj csak, vhogy te is idekeveredtel a "plasztikai sebészet" temakorhoz. :D
2021. okt. 4. 07:55
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Te meg műanyag...

Én a szépség, divat topikba keveredtem.

2021. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jol van, jol van, a lenyeg, h en boldog vagyok, boldogtalan emberekkel pedig nem foglalkozom. :) de legalabb a kerdesre valaszoltal. Ja, nem. 😂
2021. okt. 4. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Tudtommal ő mellplasztikát nem is szokott csinálni, csak orr. Ilyen kombinált műtétet, hogy orr+mell, inkább külföldön szoktak csinálni. Ritka az olyan orvos, aki mindkettőben nagyon profi, szerintem ne ezen akarj spórolni, mert az egyik jó eséllyel akkor nem lesz szép…
2021. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%

6

Aki úgy boldog, hogy át alakíttatja az egész testét, az nem boldog.

Aki boldog, az boldog az adott körülményeivel, vagy annak ellenére is.

2021. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

#8

Húzzál már innen, ne a Plasztikai műtétetek kategóriában próbáld megtéríteni az embereket. Nekem személy szerint nagyon pozitívan változtatta meg az életemet az orrműtét, sokkal szebb lettem. A boldogságnak ehhez annyi köze van, hogy szebbnek érzem magam, nagyobb lett az önbizalmam és jobb pasiknak tetszek.


De persze te biztos bányarémként is gyönyörűnek és boldognak érzed magad, azért itt rontod a levegőt :D

2021. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaj, 8as,az olyan embereknek, mint te, akiknek az agyi kapacitasuk addig terjed, h jaaaj, aki megcsinaltatja a mellet, az csak bazi nagy mucsocsoket csinaltathat, es uj orrot akar pusztan a hecc kedvéért, mert nem tudja hova tenni millioit. Biztos van ilyen is. De latatlanban elitelni a masikat, akirol fogalmad sincs (mint ahogy kb semmirol az eletben a megnyilvanulasaid alapján), az altalaban irigysegbol fakad, h vkinek van lehetosege valtoztatni, neked valszeg nincs, es kenytelen vagy beletorodni a helyzetetbe. De kar barmit is magyarazni neked. Aki boldog, nem bantja a masikat, csak aki boldogtalan. Jobb es szebb eletet kivanok neked.
2021. okt. 4. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!