Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a tapasztalat Rezek Ödön...

Mi a tapasztalat Rezek Ödön doktor úrról mellplasztika ügyben?

Figyelt kérdés

Nekem felvarrás lenne+implant. Azért foglalkoztat a dolog, mert orrplasztikám is lesz, és azt mindenképpen vele szeretném csináltatni. De nagyon örülnék, ha egyszerre lehetne egy altatással a kettőt.

Illetve a munkáiról sehol sem találok képeket, ha valakinek volt netán orr-, vagy/és mellműtéte nála, szívesen fogadnám a képeket.



2021. okt. 2. 21:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

A többieknek ment a pipa. 👍 7es, igen, nekem is hasonlo erzeseim vannak, mas lehetosegeket kell felkutatnom, koszi! Fura, h nem lehet referenciat talalni rola, es nincs honlapja sem a maganklinikajanak.

9es, ugysem erti meg, vagy nem akarja, vagy nem tudja megerteni. Ha az utóbbi, szegenykem arrol nem tehet. Okosabb es intelligensebb nem lesz, szóval sztem engedd el. 😂

2021. okt. 4. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!