Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen esetben támogatják a...

Milyen esetben támogatják a zsírleszívást tb alapon?

Figyelt kérdés
Ugye utána olvastam, hogy bizonyos esetekben támogatják a plasztikai beavatkozást tb alapon, csak jól indokoltnak kell lennie. Milyen indokok ezek? Én arcról gondolkodtam zsírleszíváson, ugyanis 55 kiló vagyok 173cm magas, de annyira kövér az arcom, mint egy 80-90 kilósnak, kitudja miért, akár egészségügyi oka is lehet, passz, tényleg. Van aki kapott erre támogatást? Vagy bármilyen plasztikai műtétre? Mi volt az indok? Orvos állíthat ki róla papírt, pszichológus is ér?

2022. jan. 22. 19:21
 1/8 anonim válasza:
Pl bazalióma levétel arcról, plasztikai sebészet végzi. Ilyenkor lefagyasztják vagy kivágják az érintett bőrdarabot.
2022. jan. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért végeznék tb alapon? Tb alapon olyat végeznek ami fájdalmat, egészségügyi problémát jelent nem azt ami nem tetszik, ha így lenne 10 millió magyarból 9 millió minimum futkosna az ingyen műtétért. Szedesd le pénzért ha nem tetszik.
2022. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha kivizsgáltatnám magam, kiderülne jogy betegség miatt ilyen?
2022. jan. 25. 14:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem csinálják meg, mert semmiben nem akadályoz.

Ha valakinek F melle van leszedik mert olyan hátfájása van hogy kibírhatatlan. Ha valakinek nagy a kisajka és már véresre dörzsölődik megcsinálják mert kibírhatatlan.

A toka az semmi ilyen gondot nem jelent.

2022. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
But im emotional damaged 🙃☹
2022. jan. 25. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Az senkit nem érdekel elhiheted😶
2022. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De engem igennnn
2022. jan. 25. 17:29
 8/8 Cubina ***** válasza:

Csak te látod dagadtnak az arcod, mert amikor a sok tökéletes, fentről fotózott vékony arcnak látszó szelfi után belenézel a tükörbe, hájasnak látod a fejed, mert a tükör az igazat mutatja. 173 cm magassággal és 55 kilóval nem lehet olyan arcod, mint egy 90 kilósnak. Csak azért látod dagadtnak, mert a szelfi hamis képe után mást látsz.

Én 165 cm vagyok, 65 kiló, sose csinálok szelfit, és a tükörben nem látok hájfejet, pedig én alacsonyabb vagyok és sokkal "kövérebb", mint te.

Sokan ahhoz is szelfit csinálnak, hogy megnézzék, hogy áll a hajuk. Nem véletlenül nem a tükörből ellenőrzik az eredményt, hiszen a tükör hazudik, mert sokkal dagadtabbnak mutat.

Csinálj kevesebb, vagy 0 szelfit, nézz többet a tükörbe és a problémád meg fog oldódni.

2022. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!