Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért számít tabunak a kisajak...

Miért számít tabunak a kisajak plasztika?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam már, illetve itt is elég rákeresni ezekre a kérdésekre és mindenütt azzal találkozik az ember, hogy egy nő ne nyúljon a kisajkaihoz. Ugyanakkor ott van például a szájfeltöltés, sokkal inkább szem előtt van, mégis senki nem tesz rá megjegyzést, hogy nem kéne. Vagy mondhatnám a férfi körülmetélést is. Miért van ez?

2022. jan. 31. 10:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem minden plasztikai műtét felesleges. Kivéve természetesen azokat, amik nem az önbizalom miatt szükségesek, hanem pl. ha valakinekmegég az arca, vagy ilyesmi. Szóval az ajakfeltöltés ugyanúgy gáz, mint a kisajak plasztika, vagy a mellnagyobbítás.
2022. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, de engem is baromira irritál. Leszarom, ha más elfogadja magán azt a (számomra) ronda barna bőrcafatot, a többi rá aggatott jelzővel meg gúmynévvel együtt, de nekem hadd ne kelljen már vele és magammal küzdenem egy egész életen keresztül, ha van rá lehetőségem, hogy leszedessem...



Szerintem ez inkább róluk szól, nem rólad. Gondolom ők próbálják ezt elfogadtatni társadalmilag és ez ellen dolgozik a plasztikai sebészet.

2022. jan. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Amiatt írják azt, amit, mivel nem egészséges, hogy egy olyan testrészed miatt kínlódsz, meg tipródsz éveket, amit senki még csak nem is lát, ha olyan viszonyba nem kerültök. Nem a kisajkaiddal van a baj, hanem a pszichéddel. Amúgy hidd el, ha egyszer egy férfi (vagy több) elkezdi dicsérgetni, neked is fog változni a hozzáállásod, ha már ennyire instabil vagy lelkileg,
2022. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
2-es ki aggat rá gúnyneveket? Mert ha egy pasi... Örüljön, hogy lefekhet veled. Aki engem nem fogad el olyannak, amilyen vagyok, az mehet a levesbe. Szóval én meg pont hogy mások véleményét xarom le.
2022. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

#3: PONTOSAN!

Agyban kell rendet tenni - nem pedig sebészkéssel!


A férfiak többsége ráadásul megvadul a buja nagy kisajkakért...

2022. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is volt ilyen problémám egy egzakt dologgal a testemen. Nem, nem volt testképzavarom, azt az egy dolgot undorítónak tartottam és nem tudtam vele megbékélni.


Fogtam, megcsináltattam és mintha elvágták volna minden magammal kapcsolatos kételyemet, undoromat, nőietlenség-érzésemet. Soha többé, semmi mással kapcsolatban nem éreztem úgy. Nekem megérte az a párszázezer egy élet terhét levetni ahelyett, hogy idióta ülésekre járjak és órákon át hagyjam magam győzködni valami random szakember által, hogy milyen csodálatosak és sokfélék vagyunk. Kurvára leszarom a sokféleséget, undorító volt az a testrészem, de szerencsére végleg túlvagyok rajta. Ezt hívják mifelénk hatékony megoldásnak, nem undorodva ráerőszakolni magad sajátmagadra.

2022. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

5:


Azt nem tudom, én nem vadulok érte, max az enyémért vadultak eddig. :DDD


De nyilván, olyan nincsen, hogy egy testrész bajt okozzon azért, csak mert nem szép. Ha egészségügyileg rizikós, akkor oké... De itt mindenképpen az a felfogás a problémás, hogy egy ilyen apró változás csodát tehet bárkivel is. Tudom, hogy valaki jobban érzi magát egy plasztikai műtét után és le tud vele állni, de még mindig hátrányban van ahhoz képest, mint aki úgy tud létezni, hogy ilyeneken nem kapja fel a vizet, vagy elfogadja saját magát és másokat is - gyűlölködés nélkül.

2022. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Pár fotelpszichológus úgy van ezzel is, mint anno a videójátékokkal. Fogjunk rá mindent, hogy attól erőszakos, torz, hülye, beteg a gyerek, az a sátán találmánya, szoktassuk le, dobjuk ki a kütyüt, kobozzuk el tőle, vigyük pszichológushoz. Ugyanezt tolja pár laikus a plasztikai sebészettel...


Gyerekek, aki függő, az függő lesz, eszköztől függetlenül. Aki nem tudja, hogy hol a határ, az megtalálja a módját, hogy megbetegítse, rombolja magát. Aki testképzavaros, az az lesz, akár fogy, akár edz, akár plasztikáztat, akár fűzőt hord. De nem ezektől a dolgoktól, hanem mert eleve nem oké vele valami, eleve benne van a hajlam, amit nem tud kontrollálni. A szakma már rég túlvan a plasztika vagy épp a videojátékok démonizálásán, több publikáció meri leírni egyenesen a pozitív hatásait is... Ideje túllépni ezen és ha nem ismered azt, aki az adott tevékenységet végzi, nem ugatsz, mintha démont látnál. Az illető személye a kulcs ebben a kérdésben.


A dagadtakat sem beszéljük le a fogyásról és unszoljuk, hogy fogadja el magát minden áron. Az csak egy opció. A másik az, hogy változtat és lefogy. Attól még nem lesz anorexiás vagy bulímiás, mert leadja a súlyfelesleget. Max kitartó és egészséges.

2022. jan. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem igaz az alapfelvetésed sem.

"ott van például a szájfeltöltés, sokkal inkább szem előtt van, mégis senki nem tesz rá megjegyzést, hogy nem kéne."

Dehogynem tesznek! Nem sokan vannak oda a kacsacsőrű ajkakért.

"Vagy mondhatnám a férfi körülmetélést is. "

Ezt se nagyon támogatják. Általában az a vélemény, hogy felnőtt férfinak már felesleges megcsinálni, és nem is tanácsos, mert lehetnek gondok.

Az ajakplasztikával az a gond, hogy szerintem a legtöbbeknek az jut eszébe, hogy ez egy újabb divat. Már nem tudnak mit kitalálni, hogy még mit műttessenek meg magukon az emberek. Most kitalálták ez, amivel korábban a kutya se foglalkozott.

Szerintem is csak az dől be ilyennek, akinek lelki gondjai vannak. A legtöbb férfi örül, ha odáig eljut, hogy láthat, érezhet egy intim női testrészt. Nem fogják cikizni.

Vagy biztosan vannak olyan bunkók, akik megjegyzéseket tesznek, de azoknak mindegy, hogy mire. Ha nem erre, akkor másra. De hát, olyannal meg nem kell együtt lenni.

2022. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
9: Így van!
2022. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!