Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellnagyobbítást tervezek,mire...

Mellnagyobbítást tervezek,mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ki csináltatta meg a melleit az elmúlt hónapokban?

Tapasztalatok?

Mennyire fájdalmas?

Ki volt a Dr?

Mennyibe került?

Milyen méret?


2022. febr. 4. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 5 éve van, 375 cc-t kaptam nulla alapra. A mérete függ a magasságtól és a kilótól. Én 173 cm vagyok, kb 64 kg-val, a 375cc nagyon kicsi a testemhez.

2 hétig nagyon fájt, párom segített felkelni az ágyból, stb...

Engem Dr.Gács János műtött. Vizsgalatokkal együtt 1 millió volt, de szerintem azóta már több.

2022. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem mostanában, de 3 éve műtött dr Révész Zsolt.

Akkor volt 1.200.000ft, de ez azóta jóval több, most ~1.600.000ft nála a műtét.

A fájdalom nekem leírhatatlan, viszont “csak” 4 napig volt pokol, de addig kegyetlen, én azt hittem meghalok. Műtét után az első felálláskor azt mondtam, hogy vissza fekszek a műtőbe, azonnal vegyék ki! Teljes ellátásra szorultam. A férjem itthon volt velem non stop. Nélküle az ágyból sem bírtam kikelni. Ő öltöztetett, mert a nadrágomat nem bírtam felhúzni. A kilincset sem bírtam lenyomni. Műanyag pohárból ittam, mert az üveg poharat nem bírtam el. Nagyon sokat sírtam, hogy hogy tehettem ezt magammal, hogy lehettem ekkora hülye. Nem hittem el, hogy valaha jobban leszek.

De a 4. nap után napról-napra sokkal jobban voltam. De tényleg, úgy hirtelen lett sokkal jobb.

Két hétig volt érzékeny, néha fajdogált, utána már semmi, viszont 6 hétig fokozottan vigyázni kell rá.

De ezeket az orvos úgyis elmondja, hogy mit szabad mit nem.

Ha van kérdésed írhatsz nyugodtan!

2022. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ja és a méret kimaradt, 500cc-t kaptam, magas profilt.

Elférne rajtam nagyobb, egyáltalán nem nagy!

2022. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Meg vagytok elégedve az eredménnyel illetve mérettel?

21 éves vagyok,160cm,52kg es van egy 16 honapos kisfiam,aki 1 hete nem cicizik!🙏

Tudom 6 hónapig semmi műtét,addig próbálok sok informaciot gyujteni es atgondolni mindent!

Szívesen olvasnék még pár tapasztalatot!

Több orvosnál voltatok konzultáción vagy az első meggyőzött?

2022. febr. 5. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Én abszolút elégedett vagyok.

Nekem 2,5 éves volt a lányom amikor megcsináltattam a melleimet. Nagyon nehéz volt, hogy egy darabig nem vehetem fel, nem tudtam úgy ellátni, ahogy előtte.

Engem az első orvos meggyőzött.

2022. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!