Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Bevállaljam a mellfelvarrást?

Bevállaljam a mellfelvarrást?

Figyelt kérdés

20 hónapig szoptattam. Mindig is vékony nő/lány voltam nagy mellekkel. És mindig is utáltam ezt. Akinek nagy melle van nem kell hogy bemutassam… bikinivásárlás, xs bugyi, xl felső. Vagy hogy minden felső hülyén és kirívóan áll.

Na de ezek a mellek nyilván jobban is megereszkedtek szoptatás alatt mint egy kicsi mell. Fél éve nem szoptatok viszont a formájuk még mindig elég gyászos. Szerintem lógnak és még mindig nagyok ( szoptatás elött 75 D volt, most kb 75 E/F)

gondolkozom nagyon egy műtéten, viszont ahogy utána néztem szerintem az enyémet nem csak liftinggelni kéne hanem szilikon is kéne. Ez kicsit elriaszt. A másik pedig a heg. T alakban vágják, hosszan. Mennyire gyógyul ez be? Nagyon látszik évek múlva is? És árban kb mennyi egy ilyen műtét? Tudnátok írni nekem tapasztalatokat? Van aki később megbánta? Miért?



2022. máj. 29. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Előbb beszélj egy pszichológussal.
2022. máj. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor gondolkodj el ezen, ha már 1000%, hogy nem lesz több gyereked.
2022. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Ne, inkább az önértékelési problémáiddal csinálj valamit.
2022. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nyilván az egómmal is van probléma. Mindig is volt és ez pont a melleim miatt volt régen is. De attól, hogy mondjuk elfogadom, hogy nem tökéletesek, attól még nem fogok tudni olyan ruhákat felvenni amilyeneket szeretnék és tetszenek. Mivel mondjuk nem tudok melltartó nélkül felhúzni semmit, ráadásul az én méretemben melltartót is csak 80 éveseknek gyártanak….


2es válaszoló, ha lenne másik gyerekem műtét után, akkor ugyanúgy megereszkedne és újra műteni kéne?

2022. máj. 29. 22:26
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem igen. Nőne a mirigyàllomàny, nyúlna a bőröd emiatt és vissza a kiindulàshoz...
2022. máj. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell bele implantátum, ezt nem tudom hol nézted! Gyönyörűen meg tudják csinálni csak felvarrással!

Lépj be facebook-on a plasztikai sebészet csoportba. Nagyon szép munkák vannak csak felvarrással implant nèlkül!

Az, hogy mennyire látszik a heg, függ az orvos munkájától is, hogy mennyire szépen varr, illetve nagyban függ a te bőrödtől is.

Nézz ki néhány orvost és menj el konzultációkra! Ők fognak tudni véleményt mondani, nem a gyakori plasztika ellenes népe, akik mindig pszichológussal meg az önértékelési problémákkal jönnek az ilyen kérdésekhez.

Ha úgy érzed, hogy szeretnéd, akkor vágj bele! Csodaszépre meg tudják csinálni!

2022. máj. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem megéri megcsináltatni. Én még csak most vagyok terhes, de már mondtam a férjemnek, hogy ha kicsit is megereszkedik, akkor itt felvarrás lesz. Még körbe is fotóztam a mostani melleimet, hogy addig megyek, amíg pont ilyenre nem kapom vissza őket.

Konzultálj plasztikai sebésszel, nem biztos, hogy kell bele implantátum. Viszont tényleg csak akkor éri meg, ha már nem akarsz több gyereket.

2022. máj. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En szilikont biztosan nem tetetnek bele, de a felvarras ok.
2022. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!