Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 6 éves kislányomat fülkorrekci...

6 éves kislányomat fülkorrekcióra fogom vinni.Tapasztalatokat szeretnék kérni,olyantól akinek megcsinálták.Hogy viselte a gyerek?

Figyelt kérdés

Ez egy fülkissebbítő műtét.

Kimetszenek a porcból, majd össze öltik.

Hogy fogja viselni? Mire számítsunk/készüljünk?

Jó lenne egy "kis" erősítés... sorstárstól.

Én speciel szorongok miatta,de sajnos én megéltem a csúfolódást.Így ettől megmenteném.(Heimpál kórház Dr. Katona Gábor)


2022. jún. 8. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, hogy megmented. Mégis, mi a biztosíték, hogy normálisan fog nőni a füle, hiszen még csak 6 éves.
2022. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Tehát átszabatod a gyerek fülét, mert neked nem tetszik.

Örülök, hogy nekem a szüleim nem ilyenek voltak.

2022. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

De mégis, mi szükség erre???


Már kutyáknál se engedi az állatvédelmi törvény a fülszabást...


Igaza van az 1-nek, mi a garancia, hogy nem nő később újra...?

2022. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Ő is szeretné a korrekciót?

Mi az, ami miatt szerinted szükséges?

2022. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nemcsak nagyobb korban lehet/ajánlott, amikor már nem változik annyira??
2022. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom beszélt orvossal,plasztikai sebésszel a későbbi szövődményekről...

Ha hatalmas,elálló fülei vannak,miért ne műttetné meg?? Bizony jó támadási felület,általános iskolában pláne. Minél hamarabb,ha az orvos rábólint.

Kerdező,ebben ugyan nem vagyok jártas,de a gyerekek sokkal jobban viselik az ilyesmit,mint mi. Hamar gyógyulnak.

Beszélj vele,mond el részletesen mi fog vele történni és miért,esetleg utána kaphat egy szép új fülbevalót ha meggyógyul jutalomként.

Szerintem nem lesz gond,és neked rosszabb lesz pszichésen.

A fiamnak a fütyijét kell műteni nyáron,tudom mit érzel,már most gyomoridegem van és ő még csak 2 éves.

2022. jún. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy nem akarod, hogy csúfolják, de biztos van értelme így, hogy még ilyen pici?
2022. jún. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Most ez gonoszul fog hangzani, de ha nem a füle miatt, majd piszkálják más miatt. Ezt nem lehet kivédeni, a gyerekek ilyenek. Ahelyett, hogy műtétre rángatod inkább tanítsd meg neki, hogy tudja kezelni az ilyen szituációkat.
2022. jún. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem vinném 6 évesen. Ha kamasz lesz és zavarja, még mindig meg lehet csináltatni. Kínzod csak a saját gyereked.
2022. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!