Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Érdemes lenne megpróbálkoznom...

Érdemes lenne megpróbálkoznom egy zsírleszívással?

Figyelt kérdés

Konkrét képet nem szeretnék csatolni, de a következő a helyzet:


25F vagyok. 2 éve 123 kg-ról kezdtem neki egy nagy életmódváltásnak. Most 81-82 kg körül mozgok (185 centihez). Amikor állok, akkor már egész lapos a hasam, viszont ülve még látszik egy jó nagy adag zsír rajta (ez még nem vészes, nem zavarna annyira). Viszont amikor felveszek egy plank pozíciót, akkor a gravitáció miatt jobban látszik, hogy mekkora hasam van még így is, kb. egy focilabdányi "csomag" megereszkedik olyankor a gravitáció hatására és ez azért eléggé zavar.


Nem tudom, hogy edzéssel és további odafigyeléssel ez az évek alatt hogyan javulna, illetve hogy összességében még hány kilót kéne leadnom, 80-at céloztam meg, az alá semmiképp nem akarnék menni, de így látva hogy mekkora felesleg van még a hasamon, ez azért több, mint az a maradék 1-2 kg amivel a 80-as céltól távol vagyok.


Érdemes lehetne szerintetek plasztikával eltávolítani azt a maradék zsírt a hasamról, ha már csak ott van gond vele?


2022. júl. 6. 08:48
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ezt egy plasztikai sebésszel kellene megvitatnod, itt senki nem fogja tudni megmondani.
2022. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem zsírleszívásra lenne szükséged, hanem has plasztikára.
2022. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 qborka ***** válasza:

Ügyes vagy, csak így tovább. Lemegy az a zsír hamarosan,még fiatal vagy. Több aerob/kardió edzés.


A zsírleszívás fáj és hamar visszajön.

Felejts el.

2022. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!