Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nevetséges lenne így megpróbál...

Nevetséges lenne így megpróbálkozni a mellműtéttel?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok pár hónapon belül 18. Nyáron meg szeretném műttetni a mellem mert annyira lapos vagyok mint egy fiú.

Már azzal is megelégednék ha akkora lenne a mellem simán mint most melltartóban.

Kicsit tartok elmenni kikérni egy orvos véleményét, úgy hiszem nem venne komolyan.

Az miatt is tartok mert sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál és mit szólnának utána az emberek + az orvos. És gyerekeket is szeretnèk, de inkább kétszer adnàm ki ezt a sok pènzt műtétre mint hogy még 5-10 évet várjak hogy szülés utàn lehessenek szèpek csak a melleim.


Kérlek ne oltsatok le.

Màr nagyon sok éve várok erre a műtétre.

Tudom kicsit gyerekes a kérdés de remélem kapok rendes vàlaszokat.

Köszönöm előre is :)



2016. dec. 28. 01:02
1 2
 1/16 TR75 ***** válasza:
89%

Miért lenne nevetséges?

Ha az orvosnak elmondod, hogy lelki okai vannak annak, hogy szike alá feküdnél, meg fogja érteni. Nem túlzásba szeretnél esni, hanem csak korrigálni szeretnél egy olyan dolgot, amivel elégedetlen vagy. Ha elmúltál 18 éves, akkor elvileg nincs is akadálya. Esetleg olyat javasolhat az orvos, hogy még várj vele egy-két évet.

Amennyire tudom, egyáltalán nem akadálya a gyerekvállalásnak.

Hogy mit szólnának az emberek? Szerintem semmit. Hacsak nem kérsz egyből D vagy E méretű implantátumot, akkor igazából nem is fog feltétlenül feltűnni. Az egyes méretek közt annyira nincs nagy különbség, szerintem egy-egy méretet ugorva leginkább te fogod látni a különbséget. Nem azért, mert nem lesz látható mások számára, hanem azért, mert annyira nem ez a lényeg egy nő megjelenésében. Az összképben benne van, de az összkép maga több, mint a részletek összessége.

Na, mindegy, ezt túlmagyaráztam.

Szóval, ha te úgy érzed, neked ez fontos, akkor hajrá.

2016. dec. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Biztos szexi vagy igy is!
2016. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ugyan ez a bajom olyan vagyok mint egy deszka. En 19 vagyok gondolkodtam a mellmuteten csak az a baj ha valakinek alapbol nincs semmi melle nagyon mestersegenek fog tunni mint 2 lufi ezert en inkabb lemondtam rola es az edzes valasztottam. A melledrol nem tehetsz de azt hogy szep labad emg feneked meg hasad legyen elerheted barmikor:D
2016. dec. 28. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

36 eves vagyok ket gyerekkel, hasonlo problemaval. Megspekelve azzal, hogy a ket szoptatas miatt meg is ereszkedett a cicim. Fiatalon a kis cici feszes, de ket gyerek utan nem feltetlen. A soraidban magamra ismertem. En is ugy vagyok vele, hogy ha csak akkorak lennenek, mint mikor tele voltak tejjel, az is szuper lenne. Nekem amugy nem is tetszik, ha valaki a termeszetesnel sokkal nagyobbat csinaltat, az ronda es uvolt rola, hogy mu. A tiedrol nem fog. A doki meg a szemelyidet nezi, es ha eleg idos vagy a mutethez, nem fog azzal foglalkozni, hogy kislanyos-e az arcod.

Nalunk a ferjem nagyon utalja a mucicit, hallani se akar a mutetrol, inkabb nezi igy, ahogy van. Meg nem is lenne hozza batorsagom... De megertelek teged.

2016. dec. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elozo, irod, hogy a ket szoptatas miatt ereszkedett a cicid de kicsi , ha a kerdezo is olyan helyzetben van, mint en akkor semmi nem tud ereszkedni, hiszen melltarto nelkul nincs ott semmi csak a csont semmi mell. Csak ugy tud bosszantani amikor a 75/A s lanyok panaszkodnak es nekem konkretan semmi se jutott :// ennel mar csak az a rosszabb amikor 13 evesek irjak ki, hogy a B s mell kicsi-e :D.... Na de kerdezo, ha Ugy erzed nagyon zavar es van ra penz akkor nyugodtan csinaltastd meg :)
2016. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
és a penzed megvan rá 18 evesen?
2016. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Amióta az eszemet tudom minden pénzt elrakok amit kapok szülinapomra, névnapomra és hasonlókra.

És igen, ebből ki fogom tudni fizetni a szüleim segítsége nélkül :)

2016. dec. 28. 12:12
 8/16 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok!:/
2016. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Pontosan így vagyok, e hónap végén töltöm a 18-at!!

De én nagyon félek a műtéttől, pénzem sincs rá, és vallási okok miatt is tartózkodom tőle...

Ugyanakkor a legnagyobb álmom a műtét, annyira szeretném lánynak érezni magam.:(

2017. jan. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Es mekkorara akarod?
2017. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!