Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit tennétek, ha azt pletykáln...

Mit tennétek, ha azt pletykálnák rólatok, hogy plasztikázva vagytok (mell), pedig közben természetesen néztek így ki?

Figyelt kérdés
Szóval elég szúrós tekinteteket és bujtatott megjegyzéseket kapok sokszor. De mégsem bizonygathatom mindenkinek, hogy igaziak a melleim. Szerintem ez azért egy intimebb dolog, nem akarok róla beszélni mindenkivel. Vékony vagyok és akkora melleim vannak, hogy tényleg műnek néznek ki. Persze sokan azt hiszik, ez olyan jó. De engem már nagyon zavar, hogy magyarázkodnom kell(ene).
2022. aug. 14. 01:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Örülnék, hogy olyan jól néz ki hogy azt hiszik fizettem érte
2022. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Te most tulajdonképpen panaszkodsz vagy dicsekszel?
2022. aug. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Rátennék még egy lapáttal és direkt olyan felsőket hordanék, hogy még jobban irigykedjenek! :D
2022. aug. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Én is így voltam.. 20 éves koromtól 45 éves koromig hallgattam többször is, hogy "könnyű, aminek telik új cicikre."


Jókat nevettem rajtuk mindig. Egyetlenem egyszer elmondtam mindenkinek, hogy sose jártam életemben plasztikai sebésznel. De másodjára harmadjára már nem mondtam. Örültem neki hogy ilyen jól nézek ki még 45 évesen is... 😀

2022. aug. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne.
2022. aug. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a számról hiszik azt, hogy egy jól sikerült műszáj (nem kiállósan kacsa, de nagyon telt és vastag). Hát ne magyarázkodj, minek? Higyjenek amit akarnak, az ő bajuk.
2022. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a hajamra szokták azt mondani hogy biztos mű. Olyan is volt aki megfogta, hogy milyen a tapintása, mert nem hitte el hogy igazi. Pedig semmi extra, kb. derékig érő sima barna hullámos hajam van.

Szomorú világban élünk, hogy már az a furcsa, ha valaki/valami igazi. Annyira hozzászokott a szembe mindenkinek a filterezett, mesterkélt emberekhez.

2022. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Szembe=szeme
2022. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Huu nagyon sajnállak, hogy ilyen problémáid vannak
2022. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki kerek perec, eredeti ember vagyok, és hagyjon békén a csúfolódásaival...
2022. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!