Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lanyok, nektek volt mar intim...

Lanyok, nektek volt mar intim plasztikai beavatkozasotok? Miert es hany evesen vallaltatok be?

Figyelt kérdés
Mell, kisajak, stb?
2022. aug. 28. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de tervezem. Kisajakplasztikát szeretnék. A páromnak így is tetszem, ezért nem érzem annyira sürgetve magam, de azért tervben van egy éven belül. Valószínűleg kényelmi szempontból is jobb lenne, nem csak esztétikai.


26 éves vagyok.

2022. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy gyerekkori traumás esemény, mikor kisajkak és hüvely nyílás körül minden volt, ezért 15 évesen megműtöttek (szülői beleegyezéssel és orvosi részről komoly indoklással) Jobb volt szerintem ezt egy nyári szünet alatt letudni, úgy hogy egyedül 2 strandolós barátnős programból maradtam ki igazából, meg suli elején pár tesiből. Olyan jellegű volt a probléma, hogy legkésőbb terhesség környékén kellett volna műteni, mert nem tudtam volna természetes úton szülni.

21 évesen mellplasztika volt, nyilván az már esztétikai beavatkozás volt, kisebb egészségügyi lényeggel. 13-14 éves koromtól nagyon sok problémát okozott mentálisan főleg, kisugárzásom is csak romlott. 18 évesen viszont elhatároztam, hogy elkezdem magam rendbe tenni, mellette gyűjtöttem, akár műtétre, akár kocsira, ami végén lesz. Önbizalmam meglett, szerettem a testem, önmagam, aztán lett egy csomó a mellemben és ki szerettem volna szedetni. Mivel sima sebész úgy vágott volna, hogy bikiniben is látszik, jött a plasztika szóba és "ha már ott vagyok," akkor mi lenne ha a vágás mellett más is bekerülne. Összességében csak egy plusz lett az életemben, hogy nem két szúnyogcsípés vagyok, hanem B kosár, hogy feltudok venni feszülős ruhát vacsorára, színházba és nem lobog a felső rész. (ez az amit szerintem a férfiak kicsit nehezebben értenek meg, de persze nehéz, ha nincsenek ilyen helyzetben) Aki nem tudja, hogy műtöttek, az nem is hiszi el, hogy nem "eredeti", anno párom is azután hitte el miután "megvizsgált", mert nehezen gondolta, hogy a buliba látott tipikus plasztik nők után lehet olyan is akinek alapból fel se tűnik :D

2022. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!