Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mit gondoltok a "felesleges"...

Mit gondoltok a "felesleges" beavatkozásokról?

Figyelt kérdés
Adott egy szép lány szép arccal, természetesen nagy mellekkel, tehát kb minden tökéletes rajta. Ő mégis műtteti a száját, orrát, fenekét, szemhéját, mellét direkt azért, hogy műnek nézzen ki. Mi a véleményetek?

2016. dec. 11. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értek vele egyet, de ha baj van az önértékelésével, akkor mindenképpen megcsináltatja. Talán rossz kép él a fejében a szépségről. Sokan vannak ilyenek, sajnos.
2016. dec. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Ostoba divatribi, kit érdekel. Az ilyen célszerű felhasználási módja: megszoptatni és kipofozni az esőbe.
2016. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az,hogy mindenki azt csinál a testével amit szeretne,csak nekem ne kelljen :)

Szerintem felesleges,de ettől függetlenül nincs beleszólásom abba,hogy más mit csináljon magával.Én se akarnám,hogy más beszólogasson.Szerintem ebből kifolyólag mindenki tartsa meg magának a beszólós,negatív véleményét vagy kulturáltan fogalmazza azt meg.

2016. dec. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!