Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi idő táppénz kellene...

Mennyi idő táppénz kellene szerintetek műtét után(mellnagyobbítás/implantátum csere)?

Figyelt kérdés

Nehéz munkát végzek. Magasról kb 14kg-os anyagokat emelgetek. Nagyon nagyon gyenge vagyok, ezért valamikor befájdul a vállam az erőlködéstől. (Ezt azért írtam le, mert nekem ez elég nehéznek számít)

A háziorvosom magától nem is adna. A legutóbbi műtétemnél úgy adott, hogy irattam a plasztikai sebésszel egy papírt amit lepecsételt és megmutattam a háziorvosomnak. Nem szívesen adott így se.. akkor 3 hétig nem dolgoztam, mert könnyebb volt még a munkám.

Szerintem kellene kb 12 hét vagy több ehhez a munkához, de nem akarok túl sokat otthon lenni. Tényleg csak amennyi szükséges.



2022. szept. 1. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Adott a keret, hogy milyen betegséghez hány napot adnak.

Ha a háziorvos úgy ítéli meg, hogy munkára alkalmas vagy, kérhetsz felülvizsgálatot. Nem írhat fel korlátlanul, mert táppénzcsalásba csúszhat.

2022. szept. 2. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok ember csak úgy kiiratja magát 2 hétre a munkahelyen úgy hogy nem is beteg.
2022. szept. 2. 02:55
 3/5 A kérdező kommentje:
De hol kell felülvizsgálatot kérni?
2022. szept. 2. 02:56
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Amikor nekem volt mellműtétem, 6 hétig tilos volt az edzés, megerőltetés.


1 hétog mozogni se tudtam nagyon, aztán 1 hónap után már óvatosan mentem ide-oda, de emelni tilos volt.

2022. szept. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mellnagyobbítás nem betegség, nehogy már mi fizessük a közösből a passziódat. Kivétel persze, ha TB támogatott volt a dolog, mert akkor indokolt, de az ritka.
márc. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!