Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellplasztika után mikor...

Mellplasztika után mikor lehet kezemben tartani hosszabb ideig a kisgyerekem?

Figyelt kérdés

Orvosok általában az emelést határozzák meg. Úgy értem, hogy megnyugtatni alvás előtt például, ez már kialakult napi rutinunk, hogy így lazul el, énekelgetek neki közben.

Kb 5-10 percet szoktunk sétálni, ilyenkor rám borul, tartom a karomban. Naponta 2-3 szor. Kb. 9 kg a Picikém és nagyon hiányzik már mindkettőnknek ez a napi rutinunkból. Műtét után 1 héttel már emelhettem őt nagyon óvatosan. Most a hosszabb karban tartás érdekelne, tapasztalatok, hogy kinek mit mondtak ezzel kapcsolatban. Köszönöm előre is!



2019. júl. 14. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az orvosod tudná megmondani!
2019. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő csak az emelést mondta, hogy szabad...de a kézben horodzást nem kérdeztem, így tegnap este gondoltam itt rákérdezek, mi a tapasztalatok a hozzászólóknál.
2019. júl. 15. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
9 kg-os gyereket (egyaltalan sulyt) min. 3 honap. A belso varratokra gondolj. Ezert nem szoktak ilyen pici mellett plasztikazni. Ne erts felre, en is atestem ezen, h most kell, azonnal. Teljesen megertelek. Gondolj a kovetkezmenyekre.
2019. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!