Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Orrplasztika tapasztalatok?

Orrplasztika tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Én is szeretnék majd orrplasztikát

Akinek már volt benne része miket tapasztalt, mire lehet számítani hogy működik? Illetve kihez mentetek? Hogy éreztétek magatokat utána, meg voltatok elégedve? Meg amúgy az mit jelent hogy 1-2 év alatt éri el az orr a végleges formáját, mert utána még nőhet vagy mi, milyen külső hatás érné amitől még változik addig?

Rezek Ödönt ajánlják nagyon ezért hozzá mennék én is



2022. szept. 28. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A plasztika esztétika fb csoportban találsz választ a kérdéseidre.

Rezek Ödönön kívül jó még orrban Járai és Varga Klára.


Egyébként amiket írtak, hogy az első pár nap/hét rossz(fájdalom, orrdugulas pl)


Kozmetikus ne érjen az orrhoz és te se buzeráld. Tapaszolni érdemes sokáig(sokan kozel 1 évig tapaszoljak)


Egyébként akiket irtam orvosok ők nagyon szép munkákat szoktak végezni. Nekem ugyan nincs szükségem ilyen beavatkozasokra, de szerintem közülük választanék.


A lényeg hogy működjön koztetek a "kemia", meglegyen a bizalom és nyugodt szívvel bizd magad az orvosra.

2022. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"A lényeg hogy működjön koztetek a "kemia", meglegyen a bizalom és nyugodt szívvel bizd magad az orvosra."


Az sajnos önmagában édeskevés, mert attól még úgy elbszhatja az orvos, ha nem ért hozzá, mint a huzat. Attól még nem lesz valakiből hozzáértő orvos, mert te megbíztál benne.

Nekem (meg másoknak is rajtam kívül) például Dr. Helfferich Frigyes Loránd, orvos ezredes, osztályvezető főorvos (Honvéd Kórház) rontotta el brutálisan az orromat, és végül Dr. Rezek Ödön hozta helyre.

2022. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az enyémet Rezek Ödön csinálta, nem véletlen a jó híre, az enyém is nagyon szép lett.


Nekem csak első éjszaka fájt, de Cataflammal el is múlt. A gipsz 1 hétig lesz rajta, azalatt ha fáj vagy lüktet, be kell venni fájdalomcsillapítót, nem vészes. Hátadon aludj, felpárnázott fejjel. 3 hónapig utána nem szabad napozni, szolizni. Szemüveget, napszemüveget sem szabad hordani pár hétig, amíg össze nem forr a csont. A duzzanat miatt pár hétig nagyrészt szájon át vettem levegőt. Előfordulhat a felső ajak bénulása is, ami pár hét után elmúlik és újra fogod tudni mozgatni (elég vicces jelenség, kb. ilyen Joker-mosolyom volt emiatt xd).


A végleges formát nekem kb. 2 év után nyerte el. Ez azt jelenti, hogy folyamatosan “megy össze”, megy le a duzzanat, ez egy hosszas folyamat. Mikor 1 hét után leveszi a gipszet, egy nagy bumszli orrot fogsz látni, de ez normális, idővel sokkal kisebb lesz.

2022. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na tessek itt is rezek istenítés… azóta is azon agyalok hogy milyen orrot csinált volna nekem…. Néha meg eszembe jut hogy az 5 éve műtött orrommal ami azóta dagad elmegyek hozza… gondolom azzal már nem tudna mit kezdeni meg nincs is rá másfél millam
2022. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mar masfel millio? Egy eve meg 1milla 200 ezer volt
2022. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 de egy éve még nem volt 20%-os infláció😀
2022. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy rezeket is szidják elegen…
2022. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!