Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Túl nagy kisajkak? Hol érdemes...

Túl nagy kisajkak? Hol érdemes plasztikáztatni Magyarországon és van e Győrben jó orvos ? csak magán úton lehetséges?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 18:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Magánban csinálnak csak nyilván. Írd be a google-be, sok oldalt kiad majd árakkal.
2023. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Akármelyik plasztikai sebèsz megcsinâlja.De inkàbb hagyd a fenèbe.
2023. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

11, nyilván senki nem úgy születik, hogy mindent tud mindenről...


"De inkàbb hagyd a fenèbe."


Könnyen mondod, nem neked kell ezzel a sz@rral együtt élni...

2023. jan. 1. 18:59
 14/15 anonim ***** válasza:
65%

Nekem volt ilyen műtétem, egyáltalán nem bántam meg, ezerszer jobban érzem magam azóta. A sok fogadd el magad tanács ellenére is megcsináltattam, mert tudtam, hogy ezzel soha az életben nem fogok tudni megbarátkozni.

Ha tutira biztosan szeretnéd, olvasgass véleményeket, azok apján válassz egy szimpinek tűnő orvost, ha kell menj el több konzultációra is, és azután dönts véglegesen, hogy mégis melyik orvosnál érezted a legjobban, hogy figyelt rád, meghallgatott, nem csak lehúzni akart stb.


A műtét pedig nekem visszagondolva nem volt egy nagy dolog, hamar túl lehet lenni rajta, szóval vágj bele, ha teljesen elhatároztad magad :)

2023. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14es, végre valaki, köszönöm.

Én is évek óta agyalok rajta, de tini korom óta utálom, sosem tetszett magamnak, aztán idén 30 leszek már...

2023. jan. 2. 13:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!