Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nagyon csúnya aknés hegek...

Nagyon csúnya aknés hegek maradtak a hátamon, most lézeres kezelésen gondolkodom?

Figyelt kérdés

Sosem voltam bőrgyógyásznál, és így utólag nagyon bánom, tudom, hogy hiba volt nem elmenni. Most viszont kicsit tanácstalan vagyok, hogy mégis hogyan induljak el, először normál bőrgyógyászhoz kellene mennem, vagy elég az is, ha a lézeres kezelésnél "megvizsgálnak"? Valaki, aki esetleg érintett hasonló témában tudna nekem pár tapasztalatot írni? A lézeres kezelésekről már olvasgattam, de szinte mind csak arcra vonatkozik, így igazán nem tudom, hogy egy hátkezelés pénzügyileg is mennyi lenne, és hogy kik azok a szakemberek, akik tényleg szép munkát tudnak végezni.


Köszönöm szépen, ha valaki megoszt velem pár tanácsot és tapasztalatot!



2023. jan. 23. 20:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!