Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik ilyen ideiglenes...

Létezik ilyen ideiglenes beavatkozás?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm. Teljesen természetes az arca, tudom milyen volt fiatal és gyerek korába, a képeket is össze hasonlítva nincsen olyan különbség ami beavatkozásra utalna. A feltöltött képeit nézegetve viszont észrevettem, hogy pár éve volt egy egy hónapos időszak, ahol az összes képén olyan volt az arca mint akinek fel van töltetve. Nem tudom mivel szokták feltöltetni, de olyan műnek és feszesnek látszott az arc izmoknál és az állánál, csillogott is és enyhén a szája is kicsit mintha fel lett volna töltve. A lényeg hogy az egész arca olyan volt mintha mű lenne és fel lenne töltetve. Abban az egy hónapban a képein ilyen volt a feje. Utána viszont később teljesen normális lett, ugyan olyan mint az időszak előtt. Élőben is láttam azóta, semmi olyat nem láttam rajta. És arra gondoltam hogy lehet kipróbált valami olyan feltöltetést ami egy hónapig tart csak. Létezik egyáltalán ilyen? Mitől lehetett ez?
2023. febr. 6. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Filter
2023. febr. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
55%
Vagy a jóöreg hialuron sav.
2023. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Vagy volt valami betegsége, amitől vizesedett az arca.

Miért nem kérdezed meg? Itt csak tippmix lesz.

2023. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha nehézfémekkel szennyezett halat eszek, én is pint így nézek ki
2023. febr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszeres kezeléstől is torzulhat az arc, lehet, hogy ilyesmi áll a háttérben.
2023. febr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szalbehuzastol Keleti Gyorgyi arca is feldagadt. Last a Lakatos Levente knterjuban. Igazan torz gusztustalan lett a feje. Az instakepein most ujra beeswtt vekony arcavan a szembol ferdek plasztikai muhiba orraval.
2023. febr. 7. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!