Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Fiúk ti szeretitek ha egy...

Fiúk ti szeretitek ha egy csajnak szilikon melle van?

Figyelt kérdés
2023. febr. 22. 18:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%
Igen!
2023. febr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2023. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Áhh imádom ha szép formás és kerek. Szopnám!
2023. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%
Szeretem, ha merettol fuggetlenul formas melle van. Szilikon mell e tekintetben sokszor rosszabb, illetve, felvet egy csomo kerdest... 🤔
2023. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Pfujj nem
2023. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szexi nagy álmom egy ilyen csajjal
2023. febr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%

Az egyik haverom azért szakított a barátnőjével 4 éves kapcsolat után, mert undorodott a szilikonmelleitől. A nőnek normális, jó alakja volt, de azt gondolta, hogy utáznoznia kell a barátnőit. Azt mondta a haveromnak, hogy el kell utaznia egy hónapra a nagymamájához. Naponta beszéltek telefonon, aztán megjelent a műmelleivel. A haveromnak már az sem tetszett, hogy hazudott, hogy miért megy el, hogy nem is a nagyihoz ment (pedig tényleg beteg szegény), és meg sem kérdezte, hogy mit szólna hozzá (nemet mondott volna rá). De gondolta, rendben, próbáljuk meg. Azt mondta, hogy szex közben olyan undor fogta el, hogy kiment hányni, mert valahányszor megérintette a melleit, annyiszor érezte, hogy a zacskó hullámzik, mint egy vízágy. Ha meg ráfeküdt a klasszikus pózban, akkor kiszaladtak oldalra a mellei. Ha a csaj volt felül, akkor az álláig repültek fel a csöcsei. Ha egyéb pózokat próbáltak, akkor is hasonló volt a helyzet, és legtöbbször az előjátékon sem tudtak túljutni a haverom undora miatt. Kb egy hét múlva szakítottak, mert azt mondta, hogy azért nem fog tartani egy nőt, hogy egy jó szexelés se legyen 29 évesen és házasság esetén élete végéig.


A szaunában, ahová járok, szintén kitárgyaltuk az esetet, és a szauna-haverok nagyobb része teljesen elutasítja a botoxos, seggfeltöltéses és műmellű macákat. A maradék pedig rövid időre, vagy csak egyéjszakásra tervez az ilyenekkel. Indok: a barátnőm-feleségem legyen organikus minden szempontból, a belső tulajdonságai jobban számítanak, mint hogy nagy csöcsei legyenek.

Megjegyzem, nekem sem tetszik, sem a seggfeltöltés, sem a műmell. Az én korosztályomban nem találkoztam még személyesen botoxos csajjal, de szerintem azt is utálni fogom, mert pl a cégtulaj felesége rendszeresen megy ajak és arc feltöltésre, és enyhén szólva is nagyon röhejesen néz ki.

2023. febr. 26. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Ha egy nő bármilyen "mű" dolgot rakat vagy injekcióztat magába, vagy szépítkezés miatt teszi, az valahol nem mormális. Ilyen nő nekem nem kellene!

Kivétel, ha ezt egészségügyi okok miatt teszi, azt megértem.

2023. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Rendszermérnök válasza:
72%

Seggpári vagyok. Így tökéletesen mindegy. Mindaddig, ameddig nem lenne érdekes, mint ember, barátnőjelölt. Akkor már kizáró ok nálam.

Nem vagyunk egyformák. Minden férfi ízlése más. Azt kell eldöntenie egy nőnek, aki ilyenen gondolkodik, hogy mi a célja a férfiakkal, milyen férfi(aka)t szeretne az életébe.

A mű - szilikon és "smink" (műanyag az arcon) - mindig a saját maga elutasításáról, kevésnek ítéléséről szól. Természetesen lehet természetes anyagokkal is sminkelni; nekem az is csak alkalomszerűen használva tetszik, rendszeresen használva nem.

2023. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem a smink is hülyeség. Ébredtél már fel nő mellett, aki napközben egy kiló sminkkel a fején nagyon jól néz ki, felszeded, hazaviszed. Estére-éjszakára eltávolítja, a sötétben-félhomályban a pár pia után fel sem tűnik a különbség, de reggel a napsütésben, a párnán, egyszercsak nagyhirtelen meglátod a smink nélküli fejét? 😂😂😂


És igen, egyetértek, a sajátmaguk elutasítása a probléma.

2023. febr. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!